Be derinių vs Omega (77:85)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 11 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

E. Karpavičiaus sezono rungtynės (32 taškai ir 46 naudingumo balai) nulėmė „Omega“ ekipos pergalę prieš „Be derinių“

2020 spalio 11 d., Sekmadienis, 18:52 val., peržiūros: 787

Sekmadienį, spalio 11 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 rungtynės tarp „Be derinių“ ir „Omega ekipų.

Rungtynes labai sėkmingai pradėjo Omega“ krepšininkai, kuriuos į priekį vedė rezultatyvus E. Karpavičiaus ir T. Baumilos žaidimas, o pasibaigus pirmajam kėliniui svečiai jau buvo priekyje 12:29.

Antrajame kėlinyje ir toliau Omega“ ekipą į priekį traukė rezultatyvusis E.Karpavičius, tačiau kėlinio antroje pusėje atsigavo ir „Be derinių“ puolimas, kas leido šeimininkams kiek priartėti. Įpusėjus susitikimui – 34:47.

Trečiame kėlinuke „Omega ekipa išlaikė dviženklį pranašumą ir jam pasibaigus pirmavo 54:66.

Lemiamame kėlinyje po dviejų M. Leknicko tolimų metimų šeimininkai priartėjo iki 66:73. Bet tada iniciatyvos ėmėsi E.Karpavičius, kuris sumetė dešimt taškų iš eilės ir nusprendė rungtynių likimą. Galutinis susitikimo rezultatas 77:85 (12:29, 22:18, 20:19, 23:19).

E.Karpavičius („Omega“):

„Šį sezoną vienas iš geresnių mano pasirodymų. O taip, komandos žaidimas bangavo, pirma pusė labai gera buvo, bet antroje leidome dasivyti priešininkams. Svarbiausia užteko jėgų mums prieš jaunimą atsilaikyti, o tą vertinu labai gerai.“

16 taškų

E. Kalugino dėjimu pažymėtose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ be vargo nugalėjo „Be derinių“ ekipą (2020 spalio 12 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Audrupio ‒ Bonauto.lt“ nesunkiai įveikė „Be derinių“ komandą (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 18:45 val.)KM „Žalgiris“ 2005 iškovojo pirmąją pergalę nesunkiai įveikdamas „Be derinių“ ekipą (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 20:06 val.)KM „Žalgiris“ 2005 palaužė „Omega“ ekipą (2020 spalio 12 d., pirmadienis, 20:40 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Omega“ turėjo pripažinti BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipos pranašumą (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 20:31 val.)