BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ vs Be derinių (76:62)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Audrupio ‒ Bonauto.lt“ nesunkiai įveikė „Be derinių“ komandą

2020 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 18:45 val., peržiūros: 720

Rugsėjo 27 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2020 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Audrupio – Bonauto.lt" priemė svečius "Be derinių". Abiems komandoms šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynių pradžioje pirmi taškus pelnė "Audrupio – Bonauto.lt" (0:2). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai ir sekančias tris minutes komandos taškų nepelnė. Pirmus taškus "Be derinių" pelnė tik prasidėjus aštuntai rungtynių minutei (2:16). Sužaidus devynias minutes komandas skyrė 21 taškas (2:23). Kėlinio pabaigoje persvarą išsaugojo "Audrupio – Bonauto.lt" 3:23.

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos taškų nebuvo pelniusios. Pirmi taškus ketvirtą minutę pelnė "Be derinių" (6:23). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 14 taškų 9:23, o minutės pertraukėlės paprašė "Audrupio – Bonauto.lt". Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 14 taškų (19:33).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos žaidė lygiai (21:35). Baigianti pirmai kėlinio pusei komandas skyrė devyniolika taškų (41:22). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 21 taškas (37:58).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 20 taškų (40:60). Vėliau komandos žaidė lygiai, įpusėjus kėliniui komandas skyrė devyniolika taškų (45:64). Netrukus penkis taškus be atsako pelnė "Be derinių", o "Audrupio – Bonauto.lt" paprašė minutės pertraukėlės (50:64). "Audrupio – Bonauto.lt" rungtynių pabaigoje persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu (76:62).

6 išpr. praž.

BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ po permainingos kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ krepšininkus (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)Po atkaklios kovos BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ 2005 (89:80) (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 21:02 val.)KM „Žalgiris“ 2005 iškovojo pirmąją pergalę nesunkiai įveikdamas „Be derinių“ ekipą (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Omega“ turėjo pripažinti BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipos pranašumą (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 20:31 val.)E. Kalugino dėjimu pažymėtose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ be vargo nugalėjo „Be derinių“ ekipą (2020 spalio 12 d., pirmadienis, 21:38 val.)Kauno TPMC ‒ 2 susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (82:61) (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:45 val.)„GZP“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:11 val.)E. Karpavičiaus sezono rungtynės (32 taškai ir 46 naudingumo balai) nulėmė „Omega“ ekipos pergalę prieš „Be derinių“ (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 18:52 val.)