Vilmista vs Rimo & Patikima linija (77:45)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 28 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmista“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų

2018 vasario 28 d., Trečiadienis, 23:33 val., peržiūros: 511

Trečiadienį, vasario 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, G pogrupio komandų – vietos „Vilmista“ bei svečių „Rimo & Patikima linija“. Pirmoje rungtynių pusėje svečiai sugebėjo žaisti gana apylygiai su savo varžovais, tačiau antroje rungtynių aikštelės šeimininkai tiesiog pabėgo nuo savo varžovų ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pademonstravo geležinę gynybą ir kiek geresnį puolimą nei savo varžovai. Visgi, vėliau krepšys atsirišo ir svečiams. Jie smeigė kelis tritaškius metimus ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:14. Antrojo kėlinio pradžioje „Rimo & Patikima linija“ pradėjo vėl strigti „Vilmistos“ gynyboje ir sunkiai rinko taškus. Tuo pasinaudojo būtent pastarieji ir netrukus įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų ženkliai nepakito ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:23.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Vilmista“ vėl puikiai darbavosi gynyboje, bėgo į greitas atakas ir netrukus jų pranašumas perkopė 20-ies taškų ribą. Per likusį kėlinio laiką taikiklį susiderino ir „Rimo & Patikima linija“, kurie jau palaikė varžovų palaikytą tempą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 52:33. Lemiamą ketvirtį vėl kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pelnė dešimt taškų be atsako ir taip jau tikrai padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 77:45.

Tomas Raulušavičius („Vilmista“):
“Šitą pergalę norėtume skirti tiems žaidėjams, kurie šiandien negalėjo dalyvauti rungtynėse. Tai būtų Mantui Vilimui – komandos sielai, kuris gydosi sunkią akies traumą bei Šarūnui Orlovui, kuris šiuo metu atlieka tarnybą savanorių gretose. Kalbant apie rungtynes, gal skirtumas ir ganėtinai didelis, bet tai toli gražu nepasako, kad varžovai buvo silpni. Mes sakom, kad šioje grupėje nėra silpnų varžovų, tiesiog mums šiandien pasisekė, privalėjom laimėti ir tą padarėm“.

Vilmista atkaklioje kovoje palaužė Ulmas (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 23:09 val.)„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Vilmista“ nesugebėjo išlyginti serijos rezultato ir pralaimėjo „Brentex Trailer & Partner“ (65:80) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 17:55 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Celsio“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 17:35 val.)„Vilmista“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:50 val.)Pirmoje rungtynių pusėje susikrautas pranašumas „Rimo & Patikima linija“ komandai užtikrino pergalę prieš „Ulmą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Vilmista“ lengvai įveikė debiutantus „Modestos“ krepšininkus (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Coca-Cola“ iškovojo lengvą pergalę (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 23:29 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)