Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Vilmista (73:82)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Vilmista“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo

2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 20:50 val., peržiūros: 501

Vasario 4 dieną, 19:00 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (šeimininkai) ir „Vilmista“ (svečiai). Vos 6 susirinkę „Vilmistos“ žaidėjai nesunkiai susikūrė dviženklį pranašumą, tačiau rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atkūrė intrigą ir išlygino rezultatą. Vis tik svečiai atsitiesė, vėl susigražino persvarą ir pasiekė pergalę rezultatu 73:82 (9:21, 21:20, 20:17, 23:24).

Rungtynės tiesiog tragiškai prasidėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai. Žaidėjai prametė viską ką tik galėjo ir per 7 minutes surinko vos 2 taškelius, tuo puikiai pasinaudoję „Vilmistos“ krepšininkai pabėgo tolyn ir jų persvara perkopė 10 taškų ribą. Nuo to momento abiejų komandų žaidimas išsilygino, tačiau svečiai vis dar sėkmingai išlaikė rungtynių pradžioje pasiektą persvarą. Iki pat ilgosios pertraukos didelių pasikeitimų neįvyko ir po dviejų kėlinukų „Vilmista“ pirmavo rezultatu 30:41.

Po ilgosios pertraukos „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ taškas po taško ėmė artėti. Svečių komandoje jautėsi nuovargis, o komanda turėjo ir rimtų problemų dėl pražangų. Galiausiai šeimininkų atkaklumas davė rezultatą ir skirtumas visiškai išnyko. Tačiau nors ir sunkiai, bet „Vilmistos“ žaidėjai atsitiesė, o puikiai žaidusio Š. Petraičio vedami dar kartą nutolo. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ dar bandė gelbėtis naudodami pražangų taktiką, bet varžovai jiems progu taip ir nesuteikė. „Vilmista“ atsilaikė ir laimėjo rezultatu 73:82.

Giedrius Džiaugys („Vilmista“):

„su komanda prieš rungtynes pakalbėjome, kad kiek čia galima pralaimėti visiems, atėjo metas pergalę pasiekti ir mums“.

„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Celsio“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 17:35 val.)„Vilmista“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Telia“ nepasipriešino svarbią pergalę iškovojusiems „ Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandai (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:03 val.)Puikiai atakavę „Remza & Langvila“ žaidėjai pasiekė įtikinamą pergalę (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:51 val.)„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)Charakterį pademostavusi „Remza & Langvila“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:41 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Vilmista“ lengvai įveikė debiutantus „Modestos“ krepšininkus (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.)Keturiese rungtynes baigę „Vilmistos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Pastolinį“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:23 val.)