ICE vs Dentist Team (82:64)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“

2016 gruodžio 08 d., Ketvirtadienis, 00:02 val., peržiūros: 1906

Trečiadienį, gruodžio 7 dieną, V.Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „ICE“ bei svečių „Dentist Team“. Aikštelės šeimininkai jau nuo pat pirmojo ketvirčio pradėjo tolti nuo savo varžovų ir rodė gan akivaizdų savo pranašumą šiose rungtynėse. Visus kėlinius, apart paskutinio, laimėjusi „ICE“, susikrovė triuškinantį pranašumą, kurio ir užteko pergalei.

Rungtynes iškart kur kas geriau pradėjo „ICE“ ekipa, kuri demonstravo kietą ir gerą žaidimą gynyboje bei nevengė pabėgti ir atakas užbaigti greičiau. Tai leido jiems spurtuoti 13:4 ir įgyti jau pačioje kėlinio pradžioje gan solidų pranašumą. Tuomet kelias sėkmingas atakas surengė svečių ekipa ir kiek sumažino atsilikimą, bet tada aikštelės šeimininkai sužaidė dar vieną gerą atkarpą, kuri leido jiems įgyti jau solidų dviženklį pranašumą ir išlaikyti jį iki pat kėlinuko pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 28:13. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Dentist Team“, kuri braukė savo atsilikimą iki aštuonių taškų. Tačiau tuomet „ICE“ ekipa kelis kartus sėkmingai užpuolė ir vėl susigrąžino solidų dviženklį pranašumą. Likusį kėlinio laiką komandos žaidė taškas į tašką, o šeimininkams tai leido išlaikyti persvarą savo rankose. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 51:35.

Trečiajame kėlinyje komandų puolimas jau suprastėjo ir tai nebuvo itin rezultatyvus kėlinukas. Pradžiai komandos žaidė gan apylygiai ir keitėsi sėkmingomis atakomis, bet tuomet dar vieną geresnę atkarpą sužaidė „ICE“ ir netrukus įgijo jau didesnį kaip 20-ies taškų pranašumą. Jie šį pranašumą išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos, o rezultatas po trijų kėlinių buvo 70:46. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas ir tai jautėsi iš šeimininkų ekipos žaidimo. Jie jau žaidė atsipalaidavę ir niekur neskubėjo, todėl šis kėlinys jiems buvo pats nerezultatyviausias. Visgi, tai nieko iš esmės nekeitė ir „ICE“ ekipa iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 82:64.

T.Jonkus („ICE“):
„Na emocijos tokios dviprasmiškos – laimėjome visas rungtynes, kurias, manau, privalėjome laimėti bet kokia kaina ar sudėtimi, nes kaip parodė pirmas etapas, visos šios komandos liko žemiau nei mes. Bet svarbiausio darbo, manau, nepadarėm. Nelaimėjome rungtynių su grupės lyderiais. Toks jausmas, kad mano žaidėjai patys netiki, kad galime įveikti aukštesnio lygio komandas ir vos tik susidaro sunkesnės situacijos, mes nerandame kelių kaip iš jų išeiti. Žaidžiame tada po vieną, gynyboje nebekalbame, priimame netinkamus sprendimus, nors prieš tai, pirmaudami, mes viską darome gerai. Dabar bus antras etapas ir visos komandos bus tokios kaip „Kėdainiai“ ar „Legionas“, o gal net stipresnės. Todėl daug tikiuosi iš šio etapo, nes kaip sužaisime jame, taip bus ir atkrintamosiose, nes stebuklais netikiu. Vos išėjus iš grupės atkrintamosiose toli neisime. Todėl tikiuosi požiūris į antrą etapa bus maksimalus, nes sunkiai dirbdami ir aukodami gal net savo laisvo laiko rungtynėms, mes galime susikurti sau geras startines pozicijas prieš atkrintamąsias. Priedo, dar norėčiau pasidžiaugti sėkmingu Kurausko grįžimu į komanda, nes tokių žaidėjų su didele patirtimi mums reikia. Ypač jis daug padės antrame etape. Tai tokiomis mes nuotaikomis keliaujame toliau.“

ICE: Lukas Mikalauskas – 31 tšk., Airidas Kurauskas – 17 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Audrius Gagiškis – 9 tšk.

Dentist Team: Vaidotas Stalerūnas – 15 tšk., Karolis Matukaitis – 10 tšk., Antanas Žvirblis – 8 tšk. (10 atk. kam.)

„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„Legionas“ nesunkiai įveikė „ICE“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:33 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ palaužė „Dentist Team“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:41 val.)Tik po atkaklios kovos „ICE“ įveikė „Nebajerį“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:13 val.)Puikiai sužaidę paskutinį kėlinuką, „Kauno Rami“ įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:19 val.)„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:41 val.)„ICE“ pergalingai pradėjo sezoną (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 23:51 val.)