ICE vs Team Five (60:53)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą.

2016 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 23:41 val., peržiūros: 2072

Ketvirtadienį, lapkričio 2 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę "ICE" ir svečiuose žaidę "Team Five" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "ICE" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (25:14). Antrame kėlinyje "Team Five" pavyko ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti savo naudai – (33:35). Trečiame kėlinyje šeimininkai atsigavo ir vėl įsiveržė į priekį – (46:42). Ketvirtame kėlinyje "ICE" ekipai pavyko išlaikyti minimalų pranašumą, kuris leido laimėti rungtynes rezultatu – (60:53).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "ICE" ekipos žaidėjo D. Petrausko 5 iš eilės pelnytais taškais, netrukus savo pirmuosius taškus pelnė ir "Team Five" ekipa ir sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (5:2). Prabėgus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai pirmavo rezultatu – (11:4). Antroje kėlinio dalyje svečiams buvo pavykę priartėti iki 2 taškų – (13:11), bet visgi kėlinį geriau užbaigę "ICE" krepšininkai pirmą kėlinuką laimėjo rezultatu – (25:14).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo svečių ekipai, kuriai pavyko sužaidus 2 minutes sumažinti atsilikimą iki 6 taškų – (25:19). Prabėgus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 8 taškai – (31:23). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai papuolė į duobę, pralošė atkarpą (2:13) ir antrasis kėlinys baigėsi "Team Five" ekipai esant priekyje rezultatu – (33:36).

Trečiasis kėlinys prasidėjo kiek geriau "ICE" ekipai, kuriai pavyko sužaidus 2 minutes išlyginti rezultatą – (39:39). Prabėgus dar keletai minučių ir kėliniui įpusėjus šeimininkai jau pirmavo rezultatu – (44:42). Antroje kėlinio dalyje "ICE" ekipai pavyko išlaikyti minimalią persvarą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (46:42).

Ketvirtą kėlinį geriau pavyko pradėti "ICE" ekipai, kuriai sužaidus 2 minutes pavyko įgyti 8 taškų persvarą – (53:45). Sužaidus dar keletai minučių ir kėliniui įpusėjus šeimininkai vis dar pirmavo rezultatu – (54:47). Antroje kėlinio dalyje "ICE" ekipa daugiau neleido svečiams priartėti, išlaikė turėtą persvarą iki rungtynių pabaigos ir laimėjo rungtynes rezultatu – (60:53).

Po laimėtų rungtynių "ICE" ekipos treneris kalbėjo: "Pradžia tokia optimistinė buvo, krito labai geri metimai, pataikėme kuriuos reikėjo. Šiaip varžovai pagirtinai kovojo, negalima nuvertinti jų, nors pagal sudėtį atrodė, kad bus silpnesni stipriai, bet gerai kovojo, puikiai išnaudojo antrus šansus. Šiandieną mes net gal truputi minkštai žaidėme, reikėtų kiečiau žaisti, nes kelis kėlinius baigėme net neturėdami keturių pražangų limito, tai ateityje reikėtu kiečiau žaisti."

ICE: Donatas Petrauskas – 22 tšk., Marius Vaišvila – 7 tšk., Artūras Bručkus – 5 tšk.

Team Five: Donatas Bartkus – 15 tšk., Arvydas Ivanauskas – 13 tšk., Justas Masaitis – 12 tšk. (11 atk. kam.)

KK“13“ po nesunkios kovos įveikė „Tema Five“ ekipą. (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 23:41 val.)„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„ICE“ pergalingai pradėjo sezoną (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 23:51 val.)„ASU“ savo aikštelėje neturėjo vargo su prastai atakavusia „Team Five“ komanda (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)„Hermis“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo „Team Five“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:44 val.)„Randeriui“ pavyko atsilaikyti prieš J. Fiodorovičiaus vedamą „Team Five“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 21:13 val.)