AKS & NEKTURTAS vs EUROLEXIS (81:94)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, Čepinskio g.7

Pogrupio lyderių dvikovoje stipresni buvo "Eurolexis"

"Eurolexis" dirigentas Karolis Pėkis atliko net 12 "assistų"
2007 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 22:51 val., peržiūros: 3192
Šį ketvirtadienio vakarą "Mažosios Mero Taurės" H pogrupyje "AKS & Nekturtas" savoje aikštėje priėmė "Eurolexis". Abi komandos dar nebuvo patyrusios pralaimėjimo. Kova taškas į tašką aikštėje vyko tik pirmajame ketvirtyje. Nuo antrojo kėlinio svečiai ėmė dominuoti aikštėje ir per šį bei trečiajį kėlinukus įgiję solidžią persvarą ją išlaikė iki dvikovos pabaigos bei iškovojo pergalę rezultatu 81:94.

Susitikimo pradžioje žaidimo vadžias savo rankose laikė šeimininkai ir pamažu krovėsi pranašumą. Skirtumui išaugus iki penkių taškų "Eurolexis" suskubo prašyti minutės pertraukėlės, tačiau ir po jos
"AKS & Nekturtas" kontroliavo žaidimą bei sugebėjo įgyti dviženklę persvarą. Pirmajam ketvirčiui artėjant į pabaigą svečiai pagaliau įsižaidė ir, pagrinde, baudų metimais ženkliai aptirpdė savo taškų deficitą. Po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai turėjo minimalų pranašumą – 23:22.

Porą pirmųjų antrojo kėlinio minučių aikštėje vyravo lygi, atkakli kova. Ketvirčiui įpusėjus "Eurolexis", tarsi, įjungė aukštesnę pavarą bei surengę galingą spurtą 16:2 nusvėrė dvikovos svarstykles savo naudai. Paskutinę šio kėlinuko sekundę neįtikėtiną tritaškį, perėmęs kamuolį, pataikė svečių komandos "dirigentas" Karolis Pėkis ir pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 37:48.

Ir po petraukos aikštėje dominavo "Eurolexis" bei vis didino atotrūkį nuo varžovų.
"AKS & Nekturtas" žaidėjai niekaip nerasdami savo žaidimo pradėjo nervintis. Prieš paskutinį ketvirtį svečiai pirmavo jau 18-a taškų – 55:73.

Kad ir kaip ketvirtajame kėlinyje šeimininkai besistengė, jiems nepavyko pernelyg sumažinti skirtumo. "Eurolexis" išlaikė turėtą persvarą ir šventė pergalę rezultatu 81:94.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Karolis Pėkis kalbėjo: "Pirmą kartą sužaidėme taip kaip galim, nes pirmą kartą susirinko tiek žaidėjų, tik rungtynių gale kiek atsipalaidavom".

"AKS & Nekturtas" gretose po 26 taškus pelnė Donatas Rimkevičius (9 atk. kam., 11 išp. praž.) ir Egidijus Vaitkevičius. 15 taškų surinko Remigijus Sargiūnas.

"Eurolexis" ekipoje puikiai žaidė Karolis Pėkis atlikęs dvigubą dublį – 23 taškai, 12 rez. perd. po 15 taškų įmetė Naglis Menkevičius (9 atk. kam.) ir Justas Budriūnas, po 11 – Gediminas Velička (10 atk. kam.), Gediminas Margelis bei Donatas Kerinas.

"AKS & Nekturtas" rungtynių teisėjams skyrė po 9, "Eurolexis" po 10 balų.
Antroji "Eurolexis" pergalė iš eilės (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 22:42 val.)"Eurolexis" iškovojo pirmąją pergalę (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 18:04 val.)"Eurolexis" perlipo "Tornado -Rusteda" barjerą (2007 gegužės 05 d., šeštadienis, 01:12 val.)"Eurolexis" nepasigailėjo "Arenos" krepšininkų (2007 balandžio 15 d., sekmadienis, 17:35 val.)Antroji "AKS & Nekturto" pergalė Mažosios Mero taurės varžybose (2007 balandžio 04 d., trečiadienis, 21:21 val.)"AKS&Nekturtas" namuose jautėsi puikiai (2007 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:37 val.)"Arenos" debiutą apkartino pralaimėjimas (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)"Kauno SRC" atkrintamąsias varžybas pradėjo pergalę (2007 gegužės 06 d., sekmadienis, 18:29 val.),,Eurolexis" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti ,,Elektros darbams" (2007 gegužės 16 d., trečiadienis, 23:44 val.)"AKS & Nekturtas"toliau pergalingai žygiuoja Mažojoje Mero taurėje (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)