ARENA vs EUROLEXIS (50:75)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 15 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Eurolexis" nepasigailėjo "Arenos" krepšininkų

2007 balandžio 15 d., Sekmadienis, 17:35 val., peržiūros: 3063

Iškovoję ketvirtąją pergalę iš eilės, "Eurolexio" krepšininkai užsitikrino pirmąją vietą "H" pogrupyje. Jie šiandien žaisdami svečiuose užtikrintai nugalėjo "Arenos" ekipą rezultatu 75:50. Jau po pirmojo kėlinio buvo galima spręsti apie dvikovos baigtį, kurį svečiai laimėjo 19:9.

Jau nuo pat susitikimo pradžios „Eurolexis“ pradėjo įodynėti savo neabejotiną pranašumą. Išsiveržę į priekį 8:2 jie pasiuntė varžovus į nokdauną, po kurio šeimininkai negalėjo atsigauti. Netrukus skirtumas padidėjo iki trylikos taškų ir tik kėlinio pabaigoje pataikytas Roko Pumpučio tritaškis, sumažino „Arenos“ deficitą iki dešimties taškų.

Antrajame ketvirtyje vaizdas nepasikeitė. Svečiai ir toliau tolo nuo priešininkų. Šeimininkai buvo žymiai silpnesni kovoje baudos aikštelėje, todėl savo žaidimą grindė tolimais metimais. Deja, tačiau tik retas mėginimas pasiekdavo tikslą. Po dvidešimties minučių komandas skyrė 14 taškų.

Po pertraukos „Arenos“ krepšininkai galutinai palūžo ir nebegalėjo atsilaikyti prieš gerai rungtyniavusius oponentus. „Eurolexio“ ekipoje nesulaikomas buvo Justas Budriūnas, pelnęs 12 taškų. Laimėję šią rungtynių dalį 21:8, svečiai padidino savo pranašumą iki 27 taškų.

Paskutinysis ketvirtis jau nieko nelėmė ir buvo tik formalumas. „Eurolexio“ krepšininkai atsipailadavo ir leido priešininkams netgi laimėti šį kėlinį dviem taškais. Tačiau galutiniam rezultatui įtakos tai neturėjo. Pergalę, rezultatu 75:50, iškovojo svečiai.

Abiejų ekipų treneriai neturėjo priekaištų dvikovos arbitrams ir skyrė jiems po 10 balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Karolis Pėkis, pelnęs 21 tašką ( 16 naud.kfc.). Po 18 taškų surinko Justas Budriūnas ( 20 naud.kfc.) ir Gediminas Velička ( 26 naud.kfc.). Pastarasis dar ir atkovojo 10 kamuolių.

„Arenoje“ pasižymėjo 14 taškų pelnęs Mantas Bartaševičius. Rokas Pumputis ir Renaldas Sabonaitis atitinkamai pelnė 10 ir 8 taškus.

„Ši pergalė yra skirta nuostabiems komandoms sirgaliams“, – po varžybų trumpai reziumavo nugalėtojų treneris Karolis Pėkis.

"Eurolexis" perlipo "Tornado -Rusteda" barjerą (2007 gegužės 05 d., šeštadienis, 01:12 val.)Antroji "Eurolexis" pergalė iš eilės (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 22:42 val.)"Eurolexis" iškovojo pirmąją pergalę (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 18:04 val.),,Eurolexis" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti ,,Elektros darbams" (2007 gegužės 16 d., trečiadienis, 23:44 val.)"Arenos" debiutą apkartino pralaimėjimas (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)Pirmoji "Karūnos" pergalė (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:07 val.)"Ecobaltic" šventė pirmąją pergalę (2007 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje stipresni buvo "Eurolexis" (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)