Street Food vs Neveronys ‒ KKA (48:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę

2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 20:31 val., peržiūros: 878

Trečiadienį, sausio 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Street Food“ bei svečių „Neveronys – KKA“. Svečių ekipa jau nuo pat pirmųjų minučių griebė jautį už ragų ir net neleido savo varžovams pakovoti dėl pergalės.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako. Vėliau taškus pradėjo rinkti ir aikštelės šeimininkai bei abi ekipos keitėsi sėkmingais išpuoliais iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 9:19. Antrojo kėlinio pradžioje „Neveronys – KKA“ dar šiek tiek padidino savo pranašumą, tačiau vėliau „Street Food“ sužaidė geresnę atkarpėlę ir sumažino savo atsilikimą iki vienženklio. Per likusį kėlinio laiką geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir vėl susigrąžino įtikinamesnį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 21:35.

Trečiojo kėlinio metu „Neveronys – KKA“ pagaliau įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo bėgti į greitas atakas, kur susirinko nemažą pluoštą taškų. „Street Food“ taip pat sužaidė neblogai puolime, tačiau tiesiog negalėjo prilygti savo varžovams, kurie jau nutolo nepavejamai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 39:64. Lemiamas ketvirtis beliko tik formalumas ir svečiai iškovojo daugiau nei užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 48:83.

„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 22:51 val.)SK „Neveronys“ – KKA pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)SK „Neveronys“ – LKK iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Resmila.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Neveronys ‒ KKA“ aštuntfinalį pradėjo solidžia pergale (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:47 val.)BC „Prisikėlę“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Street Food“ ekipą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nesunkiai įveikė pirmą atkrintamųjų etapą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:58 val.)