Grande vs Neveronys ‒ KKA (78:101)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 14 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“

2019 vasario 14 d., Ketvirtadienis, 22:21 val., peržiūros: 789

Vasario 14 d., ketvirtadienį, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Grande“ (13/3) ir svečiai – „Neveronys ‒ KKA“ (15/0).

Rungtynių pradžia labai sėkmingai prasidėjo „Grande“ krepšininkams, kurie sužaidus kiek daugiau nei tris minutes jau pirmavo 11:0. Visgi, po šalto dušo „Neveronys ‒ KKA“ daugiausia tolimų metimų dėka greitai atsigavo ir po pirmo kėlinio turėjo vos keturių taškų deficitą 26:22.

Antrame kėlinuke po A. Gedmino tolimo metimo svečiai pirmą kartą šiose rungtynės išsiveržė į priekį 26:27 ir „Grande“ buvo privesrti prašyti minutinės pertraukėlės. O tada prasidėjo „Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškių šou, po kurių svečiai įgijo solidų pranašumą ir po dviejų kėlinių buvo priekyje 34:53.

Trečiame kėlinyje „Grande“ į priekį patraukė M.Kaučikas, kurio rezultatyvus žaidimas bei tikslus tritaškis nuo lentos paskutinę kėlinio sekundę leido svečiams šiek tiek priartėti – 55:72.

Ketvirtame kėlinuke „Grande“ spurtavo ir po V. Kapočiaus tolimo metimo priartėjo iki vienženklio skirtumo 65:74. Bet tada vėl atsigavo „Neveronys ‒ KKA“ ekipos puolimas, dėjimą atliko G.Jevstignejevas, keturis tolimus metimus pataikė A.Gedminas ir svečiai šventė pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 78:101 (26:22, 8:31, 21:19, 23:29).

D.Gudeliauskas („Neveronys ‒ KKA“):

„šitą gražią dieną pasirinkome meilę krepšiniui.“

SK „Neveronys“ – LKK iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai leido lengvai susitvarkyti su BC „Prisikėlę“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:58 val.)SK „Neveronys“ – KKA pasiekė dar vieną triuškinančią pergalę (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nesunkiai įveikė pirmą atkrintamųjų etapą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „Kauno Rami“ (93:66) (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pusfinalio seriją pradėjo pergale (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Neveronys ‒ KKA“ turėjo vargo su KM „Žalgiris“ jaunimu (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 19:50 val.)