Rimo & Patikima linija vs SDG & Gym+ & Volinta Group (48:87)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 10 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„SDG & Gym+ & Volinta Group“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2022 vasario 10 d., Ketvirtadienis, 21:51 val., peržiūros: 262

Vasario 10 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko Įmonių lygos D pogrupio ekipos – "Rimo & Patikima linija" (0-11) ir "SDG & Gym+ & Volinta Group" (4-6).

Rungtynes puikiai pradėjo "SDG & Gym+ & Volinta Group", spurtuodami 1:15. Susikrautą per šį laiką persvarą svečiai išlaikė iki kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo 7:23.

Antrajame kėlinyje "Rimo & Patikima linija" puolimas atsigavo ir dėka M. Stašaičio inicijuoto spurto viduryje kėlinio šeimininkai jau buvo priartėję 24:29. Visgi, svečiai labai greitai atsigavo, kelis metimus pataikė L.Chalytovas, tritaškį pridėjo G.Šuklevičius, o kėlinio gale A.Olberkis dar septynis taškus paeiliui ir "SDG & Gym+ & Volinta Group" vėl nurūko į priekį. Po dviejų kėlinių 26:47.

Trečio kėlinio pradžioje svečiai surengė dar vieną nedidelį spurtą, po kurio atitolo 28:55. Vėliau žaidimas kiek apsilygino, o kėlinys baigėsi esant rezultatui 37:61.

Ketvirtame kėlinuke „SDG & Gym+ & Volinta Group“ dar labiau padidino savo persvarą ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 48:87 (7:23, 19:24, 11:14, 11:26).

Virgilijus Želvys

SDG & Gym+ & Volinta Group iškovojo pergalę prieš „Promatik“ (86:67) (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:59 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ nugalėjo „Promatik“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Kelių priežiūra“ po permainingos kovos iškovojo pirmą pergalę įveikdami „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 19:48 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 20:19 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ lengva pergale pradėjo sezoną (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą prieš „Donelaičio“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:32 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ be kovos nugalėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:15 val.)SDG & Gym+ & Volinta Group gan nesunkiai pradėjo seriją ir nukovė „Promatik“ (85:60) (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:10 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą žengė „Kaunas Metal“ (60:59) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)