SDG & Gym+ & Volinta Group vs Donelaičio (71:52)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 25 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„SDG & Gym+ & Volinta Group“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą prieš „Donelaičio“

2022 gegužės 25 d., Trečiadienis, 21:32 val., peržiūros: 365

Gegužės 25 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko Įmonių lygos Didžiosios taurės antros pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "SDG & Gym+ & Volinta Group" priemė svečius "Donelaičio". Pirmas serijos rungtynes laimėjo "Donelaičio".

Rungtynes geriau pradėjo "SDG & Gym+ & Volinta Group", kurie antrą minutę pirmavo rezultatu 5:0. Sužaidus pusę kėlinio komandas vis dar skyrė penki taškai (9:4). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė "Donelaičio" (15:10). Kėlinio pabaigoje "SDG & Gym+ & Volinta Group" išsaugojo keturių taškų persvarą (18:14).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos sužaidė lygiai (20:16). Pirmos kėlinio pusės pabaigoje "SDG & Gym+ & Volinta Group" skirtumas padidėjo iki aštuonių taškų (16:24), o minutės pertraukėlės paprašė "Donelaičio". Kėlinio antroje pusėje "SDG & Gym+ & Volinta Group" padidino persvarą dar dviem taškais (32:22).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Donelaičio" komandai priartėti nepavyko (36:24). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Donelaičio" priartėjo iki šešių taškų (41:33). Visgi antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "SDG & Gym+ & Volinta Group", susigrąžinę dviženklę persvarą (53:41).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui keturis taškus be atsako pelnė "SDG & Gym+ & Volinta Group" (57:41). Kėlinio viduryje "Donelaičio" buvo sumažinę varžovų persvarą iki 11 taškų (61:50). Ketvirčio antroje pusėje "SDG & Gym+ & Volinta Group" išsaugojo saugią persvarą ir neleido varžovams atkurti intrigos (71:52).

Gytis Virbalis

„SDG & Gym+ & Volinta Group“ nugalėjo „Promatik“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 20:53 val.)SDG & Gym+ & Volinta Group iškovojo pergalę prieš „Promatik“ (86:67) (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:59 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ įklimpo „Donelaičio“ ekipos gynybos gniaužtuose (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:59 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą žengė „Kaunas Metal“ (60:59) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ lengva pergale pradėjo sezoną (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)SDG & Gym+ & Volinta Group gan nesunkiai pradėjo seriją ir nukovė „Promatik“ (85:60) (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:10 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ be kovos nugalėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:15 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 20:19 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)