Artstone vs ASU & Co „AgroVIS“ (75:52)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 17 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Artstone“ gynybos gniaužtai nepaliko vilčių ASU & Co „AgroVIS“ ekipai

2018 sausio 18 d., Ketvirtadienis, 00:04 val., peržiūros: 618

Sausio 17 dieną, trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos – šeimininkų teisėmis žaidę „Artstone“ (7/4) ir svečiai ASU & Co „AgroVIS“ (6/5).

Jau rungtynių pradžioje „Artstone“ prapliupo tritaškiais – L.Steponavičius, J.Jokšas ir T.Šiškevičius tolimais metimais leido šeimininkams iškart nutolti 16:2. Kibiai gynyboje šiandien žaidę „Arstone“ žaidėjai leido sunkiai rinktis taškus svečiams. Pasibaigus pirmajam ketvirčiui rezultatas buvo 19:8.

Antrojo kėlinuko viduryje po D. Puodžiulio tritaškio šeimininkai dar labiau nutolo – 29:14. Per likusias penkias minutes rungtynėse buvo pelnyti vos du taškai, kuriuos įmetė ASU & Co „AgroVIS“ ekipa, o įpusėjus rungtynėms 29:16 priekyje buvo „Artstone“.

Trečiajame kėlinuke du A. Stanevičiaus tritaškiai leido šiek tiek svečiams priartėti – 35:23. Bet tada „Artstone“ spurtavo ir pabėgo 47:28.

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai apsukų puolime nemažino, tačiau gynyboje atsipalaidavo. Visgi, geresnis „Artstone“ puolimas leido dar labiau padidinti turimą pranašumą. Galutinis šių rungtynių rezultatas 75:52 (19:8, 10:8, 18:12, 28:24).

J.Jokšas („Artstone“):

„zona sustojom ir nerado jie priešnuodžių prieš mūsų gynybą. Pataikėm, užpuolėm ir šiaip atrodėm stipresnė komanda ir laimėjom. Dvikova nebuvo labai sunki, tiesiog gal daug kontaktinio žaidimo, leido teisėjai žaisti kontaktinį krepšinį.“

„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 21:43 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (71:86) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Callcredit“ iškovojo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 23:39 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių sėkmė lydėjo ASU & Co „AgroVIS“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:08 val.)„Kauno technologijos universitetas“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:18 val.)Tik po atkaklios kovos ASU & CO „AgroVIS“ įveikė „Kesko Senukus“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 14:32 val.)„Artstone“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Padangynas.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „ASU & Co „AgroVIS““ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:56 val.)