Artstone vs RVG baldai (77:68)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 10 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą

2018 sausio 10 d., Trečiadienis, 23:39 val., peržiūros: 818

Sausio 10 dieną, trečiadienį, A. Sabonio sporto centre, susitiko „Įmonių“ lygos komandos – šeimininkų teisėmis žaidę „Artstone“ (6/4) ir svečiai „RVG Baldai“ (8/1).

Rungtynių pradžioje „Artstone“ po J. Jokšo taiklaus metimo greitoje atakoje įsiveržė į priekį 10:5. Tada „RVG Baldai“ iškart atsakė spurtu 0:6, bet P. Pacevičiaus šeši taškai paeiliui vėl atstatė persvarą „Artstone“ ekipai – 17:11. Visgi, svečiams pavyko išlyginti rezultatą ir pabaigti pirmąjį ketvirtį lygiai – 17:17.

Antrajame kėlinuke G. Aleksos ir M. Gailiūno tritaškiai leido „RVG Baldams“ pirmauti 23:27. Bet tada šeimininkai spurtavo 12:3 ir nutolo 35:30. Penkių taškų pranašumą „Artstone“ išsaugojo iki pat kėlinuko pabaigos, kuriam pasibaigus buvo priekyje 42:37.

Trečiojo kėlinuko pradžioje J.Jokšas įšovė du tolimus metimus iš eilės ir šeimininkai atitolo 48:39. Ir toliau rungtynėse „Arstone“ turėjo nedidelę iniciatyvą savo rankose ir po trijų ketvirčių pirmavo 58:52.

Ketvirtojo kėlinuko viduryje šeimininkai pirmavo dviženklia persvara 67:57. Bet tada darbo ėmėsi „RVG Baldų“ snaiperiai – du tritaškius pataikė G.Aleksa, vieną pridėjo J.Tumpa ir svečiai priartėjo iki 71:68. Visgi, taikliai rungtynių pabaigoje nuo baudų metimų linijos atakavę „Artstone“ krepšininkai pergalės jau iš savo rankų nebepaleido. Galutinis rungtynių rezultatas 77:68 (17:17, 25:20, 16:15, 19:16).

J.Jokšas („Artstone“):

„padėjo laimėti kovingumas. Buvome nusiteikę, nuo pat pradžių pradėjome žaisti susikaupę, vykdėme tai, ką buvom sugalvoję, krito, darėm derinius, jie pavyko, pataikėm, užpuolėm, dengėmės gerai. Komanda varžovų gera, teko pakovoti, bet laimėjom.“

„Artstone“ nutraukė „SD Ranga“ pergalių seriją (64:47) (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 23:03 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė „RVG baldai“ (69:56) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:54 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Artstone“ gynybos gniaužtai nepaliko vilčių ASU & Co „AgroVIS“ ekipai (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Slepikas Motorsport“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „RVG Baldus“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 17:56 val.)„Artstone“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Padangynas.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:59 val.)J. Pilecko taškai rungtynių pabaigoje atnešė pergalę „RVG Baldai“ komandai (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Rapala“ Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „RVG baldus“ (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„RVG Baldai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (81:59) (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)Kieta gynyba bei M. Gailiūno tritaškiai leido „RVG baldams“ įveikti „SD Rangą“ (2018 kovo 16 d., penktadienis, 00:13 val.)