Promatecha vs Plastena (74:78)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Trečioji „Plastena“ pergalė įmonių lygoje

2022 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 22:58 val., peržiūros: 757

Lapkričio 27 dieną, Sekmadienį, Kauno technikos kolegijoje susitiko namų komanda "Promatecha" ir svečiai "Plastena"

Pirmasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką. Tačiau, kad ir nedideliu, bet vieno taško skirtumu "Plastena" komanda po pirmojo kėlinio buvo priekyje.

Antrojo kėlinio metu abi komandos sumetė vienodą 18 taškų sumą, todėl ir po šio kėlinio rungtynių rezultatas, galima sakyti išliko toks pats, vienu tašku priekyje vis dar buvo "Plastena".

Šeimininkai, po ilgosios pertraukos perėmė vadžias į savo rankas. Šio kėlinio metu, buvo pasiektas didžiausias komandų atotrūkis, kėlinio viduryje "Promatcha" pasiekė 8 taškų persvarą. Šį kėlinį namų komanda užbaigė dviejų taškų pranašumu.

Ketvirtąjį kėlinį, komandos atidavė paskutines jėgas, siekdamos pergalės. Lygiosiomis žaidžiančios komandos nepasidavė viena kitai. Tačiau lemiamomis akimirkomis, komandos "Promatecha" klaidos, leido

"Plastena" komandai triumfuoti šiose rungtynėse rezultatu 74:78 (23:24, 18:18, 18:15, 15:21).

Geriausiai šiose rungtynėse daugiausiai taškų pelnė komandos "Promatecha" žaidėjas Nr. 5 N.Aleknavičius, kuris taip pat išprovokavo 5 pražangas. Taip pat puikiai pasirodė ir žaidėjas Nr. 7 A.Ivanauskas, kuris pelnė 18 komandos taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir negana to išprovokavo 5 pražangas ir taip pelnė dvigubą dublį. Taip pat 5 pražangas išprovokavo ir žaidėjas Nr. 77 R.Sadauskas, kuris dar ir pelnė 11 taškų.

Puikus buvo ir "Plastena" komandos pasirodymas. Žaidėjas Nr. 8 T.Vitkevičius savo komandai pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei išprovokavo 5 pražangas, taip pelnydamas dvigubą dublį. Taip pat rezultatyvumu pasižymėjo ir žaidėjas Nr. 13 P.Vilkas, pelnęs 20 komandos taškų. Ne ką prasčiau pasirodė ir žaidėjas Nr. 73 E.Rinkevičius, kuris pelnė 18 taškų bei išprovokavo 7 pražangas.

Pirmoji „Omega“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:34 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:03 val.)Lengva „Promotecha“ pergalė (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Plastena“ pusfinalį pradėjo pergale (2023 gegužės 01 d., pirmadienis, 22:46 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Promatecha“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Plastena“ pasiėmė pergalę prieš „Limobus & Veiksa“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 18:04 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Plastena“ po nervingos dvikovos palaužė „Fredą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 20:44 val.)„Plastena“ iškovojo antrą pergalę pusfinalyje ir pateko į Įmonių lygos Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Plastena“ šiandien pasiekė pergalę prieš „Omega“ (2022 spalio 31 d., pirmadienis, 21:20 val.)