Promatecha vs Marex Boats (100:65)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 19 d., Sekmadienis, 19:44 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Lengva „Promotecha“ pergalė

2023 kovo 19 d., Sekmadienis, 21:09 val., peržiūros: 338

Sekmadienį, kovo 19 dieną, Kauno Technikos kolegijoje įvyko 2 etapo Įmonių lygos D pogrupio varžybos tarp "PROMATECHA" ir "MAREX BOATS“.

Pirmas rungtynių kėlinys prasidėjo aštriomis ir labai greitomis "PROMATECHA" atakomis. Dėl to galėjo pasirodyti, kad jie ims ir pabėgs nuo varžovų, tačiau taiklūs tritaškiai padėjo "MAREX BOATS“ išlikti beveik lygiai po pirmų 10 minučių. Tačiau antrajame pastarieji šiek tiek sustojo ir tuom pasinaudoję "PROMATECHA" krepšininkai pabėgo į priekį dviženkliu skirtumu ir "MAREX BOATS“ prašė minutės pertraukėlės. Tai šiek tiek sutvarkė situaciją aikštelėje, nes po jos matėme P. Masikonio šou, kuris per pirmą pusę pelnė beveik pusę komandos taškų – 20. Rezultatas po dviejų kėlinių buvo 49:42 "PROMATECHOS" naudai.

Antroje pusėje prasidėjo jaustis šešiese susirinkusių "MAREX BOATS“ krepšininkų jėgų trūkumas ir skirtumas tarp komandų po truputį augo. Gynyboje diržus suveržę "PROMATECHOS" krepšininkai išsprendė daugumą klausimų per tris kėlinius – 71:52. Ketvirtajame kėlinyje, kaip ir visose varžybose pamatėme daug sėkmingų atakų, tačiau tai rungtynių baigties neįtakojo. Rungtynės baigėsi rezultatu 100:65 (24:23, 25:19, 22:10, 29:13).

Šiose rungtynėse pamatėme įspūdingų skaičių rungtynių protokole. Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Elvinas Matulevičius

Lengvą pergalę įsirašė „Promatecha“. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:02 val.)Įmonių lygoje ‒ nelengva „Marex Boats“ pergalė (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:03 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Promatecha“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:24 val.)Trečioji „Plastena“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:58 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)Pirmoji „Omega“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:34 val.)Rezultatyvus „Promatecha“ žaidimas ‒ saldi sekmadienį pelyta pergalė (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Promatecha“ po atkaklios kovos nugalėjo „TransUnion“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 01:17 val.)„Omega“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Promatecha“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 21:02 val.)