Remza vs Freda (100:90)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 02 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Lyderių dvikovoje pergalę pasiekė „Remza“

2022 vasario 02 d., Trečiadienis, 22:12 val., peržiūros: 363

Vasario 2 dieną 20:15 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Remza" (šeimininkai) ir „Freda“ (svečiai). Lyderių akistatoje kova buvo tikrai atkakli, nors didžiąją laiko dalį priekyje išliko "Remza", tačiau "Freda" turėjo realius šansus kovoti dėl pergalės. Vis tik nugalėtojas gali būti tik vienas, ir šį vakarą "Remza" įrodė, jog yra verti pergalės. Susitikimas baigėsi rezultatu 100:90 (28:21, 22:22, 26:30, 24:17).

Rungtynes abi komandos pradėjo dideliu tempu, po kiek apsunkusio starto "Remza" sugebėjo atitrūkti, bet komandai sunkiai sekėsi išlaikyti pranašumą ir jie vis prisileisdavo varžovus artyn. Iki pat ilgosios pertraukos komandos kovėsi labai atkakliai ir tik nedideliu pranašumu priekyje išliko šeimininkai 50:43.

Antroje rungtynių dalyje "Remza" dar labiau nutolo, bet čia "Freda" atsakė tritaškių serija, per kėlinuką sumetę jų net 8. Tai padėjo svečiams sugrįšti į rungtynes ir net kurį laiką pirmauti. Tačiau svarbiausiai rungtynių momentais tikslesni buvo "Remza", šeimininkai pataikė labai svarbius metimus, pelnė simbolinį 100-ąjį tašką ir laimėjo dvikovą rezultatu 100:90.

Vytautas Janušonis

Lyderių akistatoje ‒ „Admos“ pergalė prieš „Fredą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 20:28 val.)„Adma“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Remzą“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:15 val.)„Remza“ iškovojo gan nesunkią pergalę prieš „Plastena“ (93:73) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:51 val.)Įmonių lygoje: Freda pergalė prieš Omega (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 21:02 val.)Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įveikė „Remzą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Lemora & Minaltra“ susitvarkė su „Remza“ kolektyvu (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)Tik po pratęsimo „Adma“ įveikė „Freda“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)Labai nervingose rungtynėse ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:47 val.)Visas rungtynes pirmavę „Freda“ įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Freda“ įtikinama pergale atidarė sezoną (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 19:37 val.)