Omega vs Freda (82:91)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 28 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Įmonių lygoje: Freda pergalė prieš Omega

2022 vasario 28 d., Pirmadienis, 21:02 val., peržiūros: 249

Vasario 28 diena, Ringaudų mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos C pogrupio varžybos tarp šeimininkų-Omega bei svečių- Freda.

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasakoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis- 21:27. Antrajame kėlinyje Freda įsivažiavo. Taiklūs dvitaškiai (83%) bei tritaškiai (66,7 %), ledo svečiams įsiveržti į priekį dviženkle persvarą- 36:57. Trečiajame kėlinyje Omega pradėjo grįžti į rungtynes. Geras S. Šliogerio bei N. Urbanavičiaus žaidimas puolime, leido šeimininkams sumažinti skirtumą tarp komandų- 58:68. Ketvirtajame kėlinyje Freda neleido šeimininkams prisivyti, gerai realizuodami taškus iš žaidimo. Gera pataikymą bei komandinį žaidimą pademonstravę svečiai, iškovojo pergalę, rezultatu: 82:91 (21:27, 15:30, 22:11, 24:23),

Vytenis Gailiūnas

Įmonių lygoje: užtikrinta Adma pergalė prieš Omega (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 23:58 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Admos“ pergalė prieš „Fredą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 20:28 val.)Labai nervingose rungtynėse ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:47 val.)Lyderių dvikovoje pergalę pasiekė „Remza“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 22:12 val.)Permainingoje dvikovoje ‒ K. Timofejevo vedamos „Omega“ ekipos pergalė prieš „Promatik“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:21 val.)Permainingose rungtynėse „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Lemorą & Minaltrą“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 21:49 val.)Emocingame susitikime „Hidraulinės sistemos“ ekipos spurtas ketvirtame kėlinyje ir pergalė prieš „Omega“ krepšininkus (2022 vasario 15 d., antradienis, 23:16 val.)Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Remza“ čiupo „Įmonių“ lygos bronzą (2022 gegužės 27 d., penktadienis, 20:00 val.)Įtemptoje kovoje „Remza“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:23 val.)