Restauratoriai & Hausa vs SD Ranga (104:78)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Restauratoriai&Hausa savas sienas apgynė tvirtai ir patiesė SD Ranga vyrus

2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 828

J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje vėlų pirmadienio vakarą rinkosi Įmonių lygos komandos. Šeimininkai Restauratoriai&Hausa priėmė svečius SD Ranga vyrukus. Rungtynės prasidėjo labai rezultatyviai. nors netaiklių metimų buvo. tačiau aukštas tempas leido komandom gan sparčiai rinkti taškus, tiesa ženklesne taškų persvara nepavyko atitrūkti niekam, o įpusėjus ketvirčiui po U.Drulia metimo 10:12 priekyje buvo svečiai. Abi ekipos žaidė komandišką krepšinį ir taškus pelnydavo beveik visi aikštėje pasirodę žaidėjai. Kiek labiau išsiskyrė gal tik SD Ranga įžaidėjas J.Draudvila, kuris šiame kėlinyje surinko 10 savo komandos taškų, o po pirmojo ketvirčio 22:26 priekyje svečiai. Antrajame ketvirtyje ir toliau vyko krepšinis kas daugiau įmes. Šeimininkų gretose puolime vis ryškiau pradėjo reikštis J. Snudaičio ir A. Juozapaičio tandemas, tuo tarpu pas svečius daugiausia baudų metimais savo komandos kraitį nuolat didino K.Kyžas.Nors kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus 36:36, antrąją kėlinio pusę vis sėkmingiau rungtyniaudami Restauratoriai&Hausa pradėjo periminėti iniciatyvą ir po pusės rungtynių jie jau buvo priekyje 52:47.

Trečiajame ketvirtyje svečiai neketino pasiduoti ir V. Kudoko pastangomis vis dar laikėsi atsilikdami 6-8 taškais, bet kėliniui persiritus į antrąją pusę po dar vieno tikslaus J.Snudaitis metimo, bei dviejų V.Kalesnikas tolimų dūrių šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą 69:58. Iki kėlinio galo nieko kardinalaus neįvyko ir po trijų ketvirčių 77:67 šeimininkų naudai. Ketvirtajame kėlinuke viskas po truputį krypo link to, jog intrigos šiose rungtynėse atkurti tikrai nepavyks. Ir toliau labai komandiškai žaidę šeimininkai tik didino pranašumą prieš savo oponentus. Greičiausiai neišlaikę rungtynių tempo svečiai atrodė vis labiau pavargę, o jų metimai vis dažniau skriedavo pro šalį, priešingas vaizdelis buvo kitoje aikštės pusėje, kur „Restauratoriai“ pradėjo tiesiog smagintis. Rungtynės baigėsi ne visai kovą aikštėje atitinkančiu rezultatu 104:78 šeimininkai buvo nesvetingai stipresni.

Restauratoriai & Hausa įveikė Celsis (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:09 val.)Po atkaklios kovos „Restauratoriai & Hausa“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Restauratorių & Hausos“ penketukas negailestingai susidorojo su būriu „Best 4 You“ krepšininkų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje užbaigė išvargusių „Lemora“ ekipos žaidėjų sezoną (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:24 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)