Ryterna vs Restauratoriai & Hausa (83:88)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“

2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 21:09 val., peržiūros: 1442

Trečiadienį, gruodžio 7 – ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Ryternos“ ir svečių „Restauratoriai & Hausa“ komandos. Susitikimą geriau pradėjo šeimininkai, kurie per porą minučių atitrūko nuo savo varžovų 5 taškais – 8:3. Tačiau tada svečiai dviejų minučių atkarpą laimėjo 0:6 ir išsiveržė į priekį. „Restauratoriai & Hausa“ neilgai pabuvojo pirmaujančių vaidmenyje, nes per tris minutes nepelnė nė taško, o į savąją praleido 12 ir iki kėlinio pabaigos likus daugiau nei dviem minutėm „Ryterna“ turėjo dviženklę persvarą – 20:9. Ketvirčio pabaigą geriau sužaidę svečiai truputį prisivijo varžovus – 25:18.

Antrasis kėlinukas prasidėjo rezultatyvia svečių ataka, po kurios dvitaškį pelnė J.Goštautas. Per kelias minutes „Ryternos“ pranašumas ištirpo iki 3 taškų, bet šeimininkai vedami K. Dmitrijevo įpusėjus kėliniui susigrąžino dviženklę persvarą – 40:27. Vaizdas aikštelėje netenkino „Restauratoriai & Hausa“ komandos trenerio ir jis paprašė minutės pertraukėlės. Po pasitarimo į aikštelę grįžę svečiai laimėjo atkarpą 1:8 ir vėl prisivijo savo oponentus (41:35). Nors netrukus taškus pelnė ir šeimininkai, bet kėlinio pabaigą vėl geriau sužaidę restauratoriai po dviejų kėlinių turėjo tik 1 taško deficitą – 44:43.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyko įnirtinga kova. Kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie pelnė 7 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį 6 taškų skirtumu – 44:50. Šeimininkams neliko nieko kito, kaip prašyti minutės pertraukėlės. Pertraukėlė „Ryternos“ komandai išėjo į naudą, kurie įpusėjus kėliniui išlygino rezultatą ir netrukus jį persvėrė savo naudai – 54:55. Kėlinių pabaigos istorija pasikartojo ir trečiąjame ketvirtyje – „Restauratoriai & Hausa“ geriau sužaidė ir šio ketvirčio pabaigą ir po trijų kėlinių jie jau buvo priekyje – 58:60.

Ketvirtąjame kėlinuke komandų žaidimas išsilygino, abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, o įpusėjus kėlinukui šeimininkai vėl išsiveržė į priekį – 68:67. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti truputį daugiau nei minutę „Ryterna“ turėjo 5 taškų persvarą, bet jos išsaugoti nesugebėjo. „Restauratoriai & Hausa“ išlygino rezultatą, bet likus žaisti tris sekundes prasižengė svečių komandos puolėjas K.Čepononis. Prie baudų metimo linijos stojo šeimininkų komandos lyderis K.Dmitrijevas iki tol pelnęs 40 taškų, tačiau jo ranka sudrebėjo ir gynėjui prametus abu baudos metimus komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimą geriau pradėjo svečiai, kurie sužaidus tris minutes turėjo 3 taškų persvarą. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 58 sekundes G.Rinkevičius dvitaškiu išvedė „Ryternos“ komandą į priekį – 83:82. Tačiau netrukus iš toli pataikė J.Snudaitis, o varžovams nebepavyko surengi rezultatyvios atakos. Baudavimo taktika nepasiteisino ir svečių komandos žaidėjai nuo baudų metimo linijos įtvirtino „Restauratoriai & Hausa“ pergalę rezultatu 83:88.

Po laimėtų rungtynių „Restauratoriai & Hausa“ komandos treneris V. Rajackas kalbėjo: „Buvo rimčiausias varžovas šį sezoną. Esame patenkinti, kad pavyko susirinkti pilnos sudėties ir iškovoti pergalę. Varžovai tikrai verti žaisti finaliniame ketvirte. Geros rungtynės, smagu įveikti tokį stiprų varžovą.“

Ryterna: Kęstutis Dmitrijevas – 40 tšk. (6 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Gintaras Rinkevičius – 13 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Modestas Šidlauskas – 10 tšk.

Restauratoriai & Hausa: Povilas Mickūnas – 25 tšk., Martynas Beržanskas – 15 tšk., Jūris Goštautas – 12 tšk. (18 atk. kam.), Jonas Snudaitis – 11 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnių problemų įveikė „Callcredit“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 00:38 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)Restauratoriai & Hausa įveikė Celsis (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)