TransUnion vs Vilmista (75:73)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„TransUnion“ paskutinėmis sekundėmis įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistą“.

2022 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 280

Pirmadienį, gruodžio 19d., Vidaus reikalų ministerijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos A pogrupio varžybos tarp šeimininkų- "TransUnion" bei svečių- "Vilmista".

Pirmame rungtynių kėlinyje sėkmingai tritaškius realizavę "TransUnion" įgijo pranašumą 22:16. Antrajame šeimininkai nestabdė ir didino savo persvarą palikdami varžovus stipriai už savo nugarų. To pasakoje, rezultatas po pirmųjų 20 minučių buvo: 45:25.

Nors galėjo atrodyti, kad po dviejų kėlinių "Vilmista" nuleis rankas ir paskutiniai kėliniai taps tik formalumas, tačiau antrojoje rungtynių pusėje skirtumas sumažėjo dėl didesnės svečių ekipos energijos ir jie sugražino intrigą į šias varžybas. Tritaškių lietų ketvirtajame kėlinyje surengė svečiai ir išlygino rungtynių rezultatą. Paskutinių sekundžių kovoje sėkmingiau sužaidė "Transunion" laimėjo rezultatu: 75:73 (22:16, 23:9, 16:23, 14:25).

Nugalėtojus į pergalę vedė Arūnas Rimas surinkęs net 30 taškų, po 15 pridėjo Mykolas Marcinkus ir Antanas Narmontas.

Pralaimėtojams Jonas Snudaitis surinko 30 taškų.

„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 21:46 val.) „TransUnion“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 21:57 val.)Jono Snudaičio šou ir „Vilmista“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Manvestą“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Plastena“ po atkaklios kovos išsiveža septynių taškų pranašumą prieš „TransUnion“ (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)„TransUnion“ po atkaklios kovos įveikė negausiai susirinkusius varžovus (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:37 val.)„TransUnion“ po nervingos kovos iškovojo pergalę (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:38 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „TransUnion“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Coca-Cola“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:20 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Promatecha“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Remza“ primėtė tritaškių ir lengvai įveikė „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)