Festo vs Kelių priežiūra (81:45)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 26 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“

2019 vasario 26 d., Antradienis, 21:37 val., peržiūros: 762

Antradienį, Vasario 26 – ąją dieną, Kauno technikos kolegijos salėje įvyko „Įmonių lygos “ Mažosios taurės rungtynės tarp I pogrupio komandų –šeiminkų „Festo ir svečių „Kelių priežiūra“ komandos. Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo dviženklį pranašumą ir sugebėjo išlaikyti pranašumą iki varžybų galo. Nors svečiai bandė pasivyti priešininkus, bet šiandien svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir susižaisti komandiškai.

Jau rungtynių pradžioje „Festo“ parodė, kad yra nusiteikę šiandien pasiimti pergalę. Kėlinio pradžioje šeimininkai žaidimą pradėjo greitomis atakomis, jie per kelias minutes jau turėjo dvigubą pranašumą. „Kelių priežiūros“ ekipos krepšininkams sunkiai sekėsi pelnyti taškus,kuo pasinaudoję „Festo“ dar toliau nutolo – 24:8.

Antrajame ketvirtyje puikiai susižaide šeimininkai parodė, kad ir antrąjąme ketvirtyje nepasiduos ir dar labiau didino rezultatą, o svečiai per šį ketvertį sugebėjo pataikyti tik 3 taškus – 39:11.

Trečiajame ketvirtyje „Kelių priežiūra“ komanda, nors ir kaip stengėsi, bet šiandien jiems sunkiai sekėsi. Puikiai pasirodę svečiai, toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir prieš lemiamą ketvertį pasididino pranašumą iki 33 taškų – 58:25.

Ketvirtajame ketvertį svečiai neatsipalaidavo, toliau naudodamiesi varžovų klaidomis vertė jas į greitus ir lengvus taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu – 81:45.

„Festo“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:12 val.)„Telia“ ketvirtajame kėlinyje susidorojo su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:57 val.)BC „Bitdefender“ netikėtai sutriuškino „Kelių priežiūrą“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Modernita“ sutriuškino „VĮ „Kelių priežiūrą“ (101:41) (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Festo“ atlošė 22 taškus, bet visgi krito prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Festo“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Festo“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį prieš „Celsis“ ekipą (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:07 val.)Rungtynių pabaigoje „Hidraulit“ palaužė VĮ „Kelių priežiūrą“ (74:81) (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Festo“ per paskutines minutes susitvarko su „Remza ‒ Langvila“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:02 val.)