Dakra - Košmaras vs Festo (86:82)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 20 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Festo“ atlošė 22 taškus, bet visgi krito prieš „Dakrą ‒ Košmarą“

2018 gruodžio 20 d., Ketvirtadienis, 21:38 val., peržiūros: 668

Ketvirtadienį, gruodžio 20 dieną, VDU Atžalyno progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko „Dakra – Košmaras“ (3/5) ir svečių teisėmis žaidę „Festo“ (3/5 krepšininkai.

„Dakra – Košmaras“ rungtynes pradėjo spurtu, R.Šimaitis pelnė dvylika taškų, o šeimininkai pasibaigus pirmajam kėliniui turėjo dviženklį pranašumą 24:14.

Ir toliau „Dakra – Košmaras“ puikiai atrodė puolime ir įpusėjus antrajam kėlinukui jau buvo nutolę 37:21. Antroje kėlinuko pusėje šeimininkų rezultatyvumas sumažėjo, bet tuo „Festo“ krepšininkai nepasinaudojo ir po dviejų kėlinių turėjo penkioliokos taškų deficitą – 44:29.

Trečiajame ketvirtyje po trijų iš eilės „Dakros ‒ Košmaro“ tritaškių, šeimininkai atitrūko 55:31. Bet tada M.Kadakauskis sumetė 14 taškų, kas leido „Festo“ priartėti iki 64:47.

Lemiamame kėlinyje E. Kumžos ir M. Kadakauskio duetas leido „Festo“ ekipai likus penkioms sekundėms sumažinti skirtumą iki dviejų taškų. Visgi, baudos metimai „Dakros ‒ Košmaro“ ekipos buvo tikslūs ir tai nulėmė jų pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 86:82 (24:14, 20:15, 20:18, 22:35).

„Freda“ pusfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2019 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„Ulmas“ neturėjo lygių prieš „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Norvelina“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Dakra – Košmaras“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Festo“ per paskutines minutes susitvarko su „Remza ‒ Langvila“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Festo“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį prieš „Celsis“ ekipą (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:07 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)Net 26 taškų deficitą panaikinę „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkai pasiekė pergalę (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:59 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dakra ‒ Košmaras“ (62:58) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 15:45 val.)„Freda“ įtikinamai įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ir žengė į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Festo“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:12 val.)