Donelaičio vs Hidraulinės sistemos (72:74)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ pratęsime palaužė „Donelaičio“ komandą

2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 16:21 val., peržiūros: 271

Kovo 12 dieną Kauno kolegijos didžiosios salės sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Donelaičio" priemė svečius "Hidraulines sistemas". "Donelaičio" buvo laimėję 12 kartų ir tris buvo pralaimėję. "Hidraulinės sistemos" buvo laimėję dešimt kartų ir keturis buvo pralaimėję.

Rungtynes komandos pradėjo rezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatu 6:4 pirmavo "Donelaičio". Prasidėjus antrai kėlinio pusei penkių taškų persvarą turėjo "Donelaičio" (14:9) ir minutės pertraukėlės paprašė "Donelaičio". Kėlinio antroje pusėje "Donelaičio" išlaikė trapią persvarą (18:14).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes šeimininkai vis dar buvo priekyje (18:21). Baigiantis kėlinio pirmai pusei "Hidraulinės sistemoms" nepavyko priartėti (25:20). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Hidraulinės sistemos", kuriem pavyko perimt iniciatyvą ir prieš ilgąją pertrauką įgyti trijų taškų persvarą (29:32).

Antro kėlinio pradžioje, per pirmas dvi minutes, "Hidraulinės sistemos" padidino persvarą iki penkių taškų (31:36). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, sekančias tris minutes komandos taškų nepelnė (31:38). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Hidraulinių sistemų" persvara šoktelėjo iki devynių taškų (41:50), o "Donelaičio" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje "Hidraulinių sistemų" persvara padidėjo iki 11 taškų (42:53).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas sumažėjo iki šešių taškų (49:55). Kėlinio viduryje "Hidraulinės sistemos" vis dar turėjo persvarą, nors ir buvo ji trapi (54:61). Likus 16 sekundžių iki kėlinio pabaigos taikliu tritaškiu "Donelaičio" pasivijo varžovus (63:63). Per likusį laiką "Hidraulinės sistemos" atakos sėkmingai neužbaigė.

Pratęsime komandos keitėsi taikliais metimais, taikliai metė tritaškius, bet pabaigoje "Hidraulinės sistemos" sužaidė geriau ir laimėjo rungtynes rezultatu 72:74.

7 išpr. praž.

„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Donelaičio“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:58 val.)Pirmoji „Hidraulinės sistemos“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Promatechą“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 21:21 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana užtikrintai susitvarkė su savo varžovais (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:04 val.)