Vilmista vs Artstone (70:82)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą

2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 20:00 val., peržiūros: 646

Trečiadienį, vasario 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Vilmista“ bei svečių „Artstone“. Komandos gana apylygiai žaidė tik pirmoje rungtynių pusėje. Vėliau svečiai įgijo dviženklį pranašumą ir jo nebepaleido iš rankų.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau tuomet kiek geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir skaičiavo jau šešių taškų pranašumą. Visgi, greitai aikštelės šeimininkai pavijo savo varžovus ir netgi persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:19. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais. Ketvirčiui perėjus į antrąją pusę „Artstone“ ekipa pradėjo rodyti savo pranašumą ir padidino savo atotrūkį ne itin smarkiai. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:42.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai įgijo jau dviženklį pranašumą. Likusio kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Skirtumas tarp komandų per daug nekito, nei vienai ekipai nepavyko sužaisti sėkmingesnės atkarpos, kuri labiau įtakotų rungtynių rezultatą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:62. Lemiamas ketvirtis teliko tik formalumas. Abi komandos jau žinojo šių rungtynių baigtį, tad didelių pastangų į žaidimą nedėjo. „Artstone“ ekipa išlaikė solidų pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 70:82.

„Freda“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Vilmista“ komandą (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Artstone“ rungtynių pabaigoje įveikė „Fredą“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 23:04 val.)„ASS Endress + Hauser“ užtikrintai įveikė „Artstone“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Artstone“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Coca-Cola“ susitvarkė su „Vilmista“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Adma“ nesunkiai nugalėjo „Vilmista“ (94:65) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:01 val.)„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 20:05 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „Vilmista“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:54 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)