Sporto manija vs Kauno savivaldybė & Policija (68:78)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“

2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 20:44 val., peržiūros: 1055

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Sporto manija“ ( 0/4) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno savivaldybė & Policija“ ( 3/1).

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų vangiu žaidimu. „Kauno savivaldybė & Policija“ dengėsi zonine gynyba, o šeimininkai pagrinde taškus rinko tolimais metimais. Vien per pirmą kėlinuką „Sporto manija“ išmetė 14 tritaškių metimų ir išsaugojo trijų taškų pranašumą ( 20:17). Antrame kėlinyje svečiai išnaudojo savo aukštus žmones ir persvėrė rezultatą į savas rankas, tačiau ketvirčio pabaigoje „Sporto manija“ vėl gelbėjosi tolimais metimais ir sumažino skirtumą iki 4 taškų – 40:44.

Po ilgosios petraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, bet „Kauno savivaldybė & Policija“ įjungė aukštesnę pavarą ir pasidino atotrūkį iki dviženklio ( 48:58). Lemiamame ketvirtyje „Kauno savivaldybė & Policija“ atlaikė „Sporto manijos“ šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 68:78

Atkakliame ketvirtfinalio mūšyje „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalė prieš „Sporto maniją“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:08 val.)Fantastiškai trečią kėlinuką sužaidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „DNC prekybą“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:55 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po sunkios kovos įveikė „LSMU“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:24 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „UNO“ (78:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:52 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Sporto manija“ lengvai įveikė „UNO“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 15:41 val.)