Remza vs Slyvų kompotas (89:81)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 08 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Remza“ palaužė „Slyvų kompotą“

2020 liepos 08 d., Trečiadienis, 20:48 val., peržiūros: 620

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Vasaros "Sportturas" taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko "Remza" ir "Slyvų kompotas".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Tik ketvirčio pabaigoje "Slyvų kompotas" greitu žaidimu atitrūko nuo varžovų ( 25:29). Antrame kėlinyje toliau vyko greitas žaidimas, kur naudingiau buvo "Slyvų kompotui" ir svečiai pasiekė rekordinį pranašumą - 40:48

Po ilgosios pertraukos "Remza" pasinaudojo chaosu aikštelėje ir įpusėjus kėlinukui persvėrė rezultatą į savas rankas ( 55:54). Po minutės pertraukėlės svečiai sugebėjo atsitiesti, tačiau atstatė tik penkių taškų pranašumą ( 62:67). Lemiamame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko kova dėl kiekvieno centimetro aikštelės. Vis dėlto, rungtynių pabaigoje "Remza" užtikrinčiau sužaidė puolime bei gynyboje ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 89:81 (25:29, 15:19, 22:19, 27:14)

Po laimėtų rungtynių "Remzos" ekipos treneris, T.Vaitkūnas, teigė:

"Šaunuoliai jaunimas, augantys žvėrys. Rungtynių pabaigoje susikaupė,manau, patirtis nulėmė pabaigoje pergalę "

Elvinas Antanaitis

Po inirtingos kovos „Remza“ šventė pergalę (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 20:40 val.)KK „Žaibas“ emocingose rungtynėse susitvarkė su „Slyvų kompotas“ ekipa (2020 birželio 30 d., antradienis, 22:49 val.)„Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 liepos 07 d., antradienis, 22:58 val.)„Remza“ triumfavo Vasaros „Sportturas“ taurėje 2020! (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Remza“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ II (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 22:25 val.)Į Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 finalą žengė „Remza“ (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Slyvų kompotas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Batniavos“ ekipą (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)