LSMU VА & Statybų vizija vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (58:80)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“

2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 22:52 val., peržiūros: 1370

Trečiadienį, gruodžio 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „LSMU VS & Statybų vizijos“ ir svečių „Senos skrynios & Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau po ilgosios pertraukos atitrūkę svečiai išsaugojo pranašumą bei šventė pergalę rezultatu 58:80 (22:18, 15:16, 4:19, 17:27).

Rungtynes geriau pradėję aikštės šeimininkai iškart įgijo kelių taškų atotrūkį, tačiau ilgai nesnaudę svečiai čia pat juos prisivijo. Nepaisant to, dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidę „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai įgijo devynių taškų pranašumą, bet kėlinuko pabaigoje geriau pasirodžiusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ deficitą sumažino iki keturių taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje žymiai geriau startavę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau iniciatyvos savo rankose ilgai neišlaikė. Čia pat atsigavę šeimininkai surengė nedidelį spurtą ir iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo trijų taškų atotrūkį. 37:34.

Po ilgosios pertraukos prasidėjo aikštės šeimininkų košmaras. Jie beveik visą kėlinuką nesugebėjo pelnyti taškų, kai, tuo tarpu, vieną po kito rinkę svečių ekipos krepšininkai surengė spurtą net 0:19 ir įgijo šešiolikos taškų pranašumą. Vis tik, pačioje ketvirčio pabaigoje taškus pelnę „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai kiek sušvelnino deficitą. Nepaisant to, paskutinėje rungtynių dalyje ir toliau dominavo „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“, ko pasekoje skirtumas tarp komandų tik augo ir rungtynių finišo tiesiojoje siekė jau 22 taškus. 58:80.

„LSMU VА & Statybų vizija“: Marius Petrauskas – 18 tšk., Gražvydas Davidavičius – 14 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Kleiza – 8 tšk.

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Gitanas Bačiulis – 25 tšk. (6 perimt. kam.), Tomas Kmitas – 14 tšk., Audrius Linkus – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ekipa nesugebėjo sulaikyti Justo Ališausko ir patyrė penktą nesėkmę iš eilės (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmusi „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis “ antrą kartą įveikė „Acme ‒ Jabra“ ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:08 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)