Bitdefender ‒ Altacom vs Kesko Senukai (67:52)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 31 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Bitdefender ‒ Altacom“ parklupdė „Kesko Senukų“ ekipą

2016 spalio 31 d., Pirmadienis, 22:33 val., peržiūros: 1500

Trečiadienį, spalio 31-ąją, Kauno technikos profesinio mokymo centre buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Bitdefender ‒ Altacom“ (0-1) ir svečių „Kesko Senukų“ (1-1) ekipos. Rungtynes rezultatu 67:52 (23:19, 15:9, 12:14, 17:10) laimėjo „Bitdefender ‒ Altacom“.

Rungtynių pradžioje O. Ročiaus ir L. Kandratavičiaus taiklūs metimai išvedė „Kesko Senukų“ ekipą į priekį 6:9. Toliau aikštelėje vyko permaininga ir atkakli kova, persverdama svarstykles tai į vienos, tai į kitos ekipos pusę. Kėlinuko pabaigoje, sulig kėlinio pabaigą skelbiančiu švilpuku, šeimininkų ekipos krepšininkas D.Vilkius pataikė tolimą metimą, po kurio „Bitdefender ‒ Altacom“ nutolo 23:19.

Antrajame kėlinuke šeši paeiliui svečių krepšininko L. Kandratavičiaus taškai persvėrė rungtynių rezultatą „Kesko Senukų“ naudai 23:25. Per likusias šešias kėlinuko minutes svečiai sukrapštė vos tris taškus, o „Bitdefender ‒ Altacom“, vedini puikiai kėlinuko pabaigą sužaidusio M. Mikalausko, šovė į priekį ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 38:28.

Trečiajame kėlinuke „Kesko Senukai“, po O. Ročiaus ir A. Kelpšo metimų šiek tiek priartėjo 46:40, tačiau tai buvo viskas, ką šiose rungtynėse parodė svečiai. Kėlinuko pabaigoje po perimto kamuolio „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkas G.Šreiberis sudrebino varžovų krepšį galingu dėjimu, o šeimininkai pasibaigus trečiajam ketvirčiui pirmavo 50:42.

Ketvirtajame kėlinuke „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkai tik tolo nuo savo varžovų, o M.Mikalauskas ir toliau žudė varžovų gynybą puikiu bei veržliu žaidimu. Galutinis rungtynių rezultatas 67:52 leido „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipai iškovoti pirmąją pergalę šiame sezone.

Po rungtynių „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkas G.Liutkevičius kalbėjo: „iš pat pradžių matėme, kad jie yra tik šešiese, tad stengėmės žaisti greitai, nes varžovai papuolė šiek tiek lėtesni, negu prieš tai buvusi komanda, ir gavosi“.

Bitdefender ‒ Altacom: Mindaugas Mikalauskas – 30 tšk., Giedrius Šreiberis – 11 tšk., Andrius Pelegrimas – 10 tšk.

Kesko Senukai: Ovidijus Ročius – 19 tšk., Lukas Kandratavičius – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Simanas Karalius – 8 tšk. (14 atk. kam.)

„Rapala“ nugalėjo „Kesko Senukai“ ekipą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ rungtynių pabaigoje palaužė „Enersteną“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai susitvarkė su „Gėlių banku“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 22:19 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:27 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Bitdefender ‒ Altacom“ įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:20 val.)Garbingai pasielgę „Bitdefender ‒ Altacom“ komandos žaidėjai iškovojo „sunkią“ pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Alaina & Limobus“ įveikė „Kesko Senukus“ (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:15 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ po atkaklios kovos įveikė negausiai susirinkusias „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kesko ‒ Senukai“ ekipą. (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:51 val.)