Ryterna vs Bitdefender ‒ Altacom (80:63)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą

2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 20:58 val., peržiūros: 1391

Trečiadienį, kovo 1 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ (16-1) priemė svečius „Bitdefender ‒ Altacom“ (6-11) krepšininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios grupės lyderiai „Ryternos“ krepšininkai perėmė visas žaidimo vadžias į savo rankas ir sužaidus šešias minutes kėlinuke po taiklaus M. Giedraičio tolimo šūvio buvo priekyje 14:6. Kėlinuko pabaigoje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir „Ryterna“ pirmavo 19:13.

Antrojo kėlinuko viduryje taiklus Ž. Gaidžiūno tritaškio sumažino „Bitdefender ‒ Altacom“ deficitą iki 24:20. Bet tada taiklus K. Dmitrijevo tolimas metimas inicijavo aikštės šeimininkų spurtą ir daugiausia aukštaūgių G. Rinkevičiaus ir M. Giedraičio dėka „Ryterna“ įgijo dviženklią persvarą ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 42:30.

Trečiajame ketvirtyje įsivažiavo „Ryternos“ krepšininkas M.Šidlauskas, kuris per pusę kėlinuko pelnė devynis taškus ir įpusėjus jam leido šeimininkams pirmauti 56:36. Kėlinuko pabaigoje „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkams šiek tiek pavyko apmažinti skirtumą iki 61:46.

Ketvirto kėlinuko viduryje keturi iš eilės D. Karoso taškai leido „Ryternai“ padidinti savo persvarą iki 73:53. Visgi, kėlinuko pabaigoje L. Grėbliūno ir L. Bendiko duetas šiek tiek sumažino „Bitdefender ‒ Altacom“ deficitą. Galutinis rungtynių rezultatas 80:63 (19:13, 23:17, 19:16, 19:17).

Ryterna: Modestas Šidlauskas – 17 tšk., Marius Giedraitis – 13 tšk., Gintaras Rinkevičius – 13 tšk. (11 atk. kam.)

Bitdefender ‒ Altacom: Lukas Bendikas – 16 tšk., Lukas Grėbliūnas – 12 tšk., Žygimantas Gaidžiūnas – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

„Callcredit“ antrą kartą įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ nesunkiai susitvarkė su „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Kauno tiltai“ tik rungtynių pabaigoje privertė pasiduoti „Bitdefender -Altacom“ ekipą. (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Lemora“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Bitdefender – Altacom“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Callcredit“ žengė pirmąjį žingsnį ketvirtfinalio link ‒ įveikta „Bitdefender ‒ Altacom“ komanda (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Ryterna“ nesunkiai susivarkė su „Gėlių banko“ penketuku (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:26 val.)