Kauno technologijos universitetas vs Bitdefender ‒ Altacom (54:47)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Bitdefender ‒ Altacom“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą

2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 18:27 val., peržiūros: 1265

Sekmadienį Kauno technologijos universiteto chemijos fakulteto centre įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybės, kur jėgas surėmė „Kauno technologijos universitetas“ („KTU“) ir svečių teisėmis atvykę „Bitdefender ‒ Altacom“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Bitdefender ‒ Altacom“, kurie varžovus sukaustė savo gynyboje ( 5:12). V.Pliauga patempė komandą ant pečių ir per keletą minučių skirtumas ištirpo iki dviejų taškų ( 12:14). Per likusį laiką komandos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis ir komandas toliau skyrė du taškai. Antrame kėlinyje „KTU“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 19:16). Po minutės pertraukėlės ( svečiai) „Bitdefender ‒ Altacom“ sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau per likusį laiką ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo – 25:25.

Po ilgosios pertraukos „KTU“ per keletą minučių atitrūko nuo varžovų, tačiau „Bitdefender ‒ Altacom“ sugebėjo susitvarkyti su gynyba ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 36:39). Svečiams pavyko įgauti 6 taškų pranašumą, bet „KTU“ mažais žingsniukais sumažino skirtumą iki dviejų taškų ( 40:42). Ketvirtame kėlinyje labiau dominavo gynyba nei puolimas ir kiekvienas taškas buvo aukso vertės. Vis dėlto, „KTU“ sugebėjo surengė spurtą, kur susikrovė 6 taškų pranašumą ( 48:42). Rungtynių pabaigoje šeimininkai neišbarstė pranašumo ir šventė pergalę, rezultatu – 54:47.

Kauno technologijos universitetas: Vidas Raudonis – 17 tšk., Vytautas Pliauga – 11 tšk., Valdas Grigaliūnas – 10 tšk. (5 perimt. kam.)

Bitdefender ‒ Altacom: Žygimantas Gaidžiūnas – 18 tšk., Giedrius Gudaitis – 10 tšk., Arnoldas Žukauskas – 10 tšk.

„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ parklupdė „Kesko Senukų“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Lemora“ antrą kartą įveikė „Kauno technologijos universitetą“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:52 val.)Likę keturiese „KUN & KAMS“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:35 val.)Aurimo Miliūno tolimas metimas išplėšė „Ryterna“ ekipai pergalę prieš „Kauno technologijos universiteto“ komandą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:08 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ rungtynių pabaigoje palaužė „Enersteną“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:11 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:57 val.)