KK „Žaibas“ vs Neveronys ‒ KKA (59:102)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 13 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje pusėje KK „Žaibas“ surinko vos 18 taškų ir pralaimėjo prieš „Neveronys ‒ KKA“

2019 gegužės 13 d., Pirmadienis, 20:19 val., peržiūros: 592

Pirmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje vyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidęs KK „Žaibas“ su svečiais – „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkais.

Rungtynes „Neveronys ‒ KKA“ pradėjo visiškai atsipalaidavę, o KK „Žaibas“ tuo pasinaudoję kovojo kaip lygūs su lygiais ir po pirmo kėlinio turėjo vos dviejų taškų deficitą – 18:20.

Antrajame kėlinuke kiek netikėtai šeimininkai surengė nedidelį spurtą ir nutolo 29:22. Visgi, kėlinuko pabaigoje trimis tritaškiais metimais „Neveronys ‒ KKA“ sušvelnino rezultatą, tačiau po dviejų kėlinių pralaiminėjo 41:39.

Trečiajame kėlinyje svečiai nusprendė jau nebejuokauti, suaktyvino tiek gynybą, tiek puolimą ir po trijų kėlinių rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė abejonių. Trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 45:73.

Ketvirtame kėlinuke ir toliau žaidimo sąlygas diktavo „Neveronys ‒ KKA“, kurie užtikrintai pabaigė susitikimą ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 59:102 (18:20, 23:19, 4:34, 14:29).

„Sporto manija“ panaikino dviženklį pranašumą ir lemiamu metu įrodė savo pranašumą prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 22 d., trečiadienis, 22:26 val.)KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „R2P Sport – 2“ ekipos pranašumą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės B pogrupio rungtynėse: Neveronys ‒ KKA pergalė prieš R2P Sport ‒ 2 krepšininkus (2019 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sutrypė „Menų kambarį“ (110:55) (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sezoną užbaigė triumfu mažajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)Sunkioje kovoje triumfavo „Menų kambarys“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pabaigė „GZP“ sezoną „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje (2019 gegužės 19 d., sekmadienis, 19:21 val.)