Neveronys ‒ KKA vs Menų kambarys (110:55)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Neveronys ‒ KKA“ sutrypė „Menų kambarį“ (110:55)

2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 22:34 val., peržiūros: 679

Gegužės 6d., Pirmadienį, 21:15val., Kauno energijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Neveronys – KKA“ ir svečiai – „Menų kambarys“.

Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržė „Neveronys – KKA“. Pirmojo kėlinio pradžioje spurtavę 14:0 susikrovė 14 taškų pranašumą ir greitai jį didino. Įpusėjus ketvirčiui šeimininkai jau turėjo 17 taškų pranašumą, o kėlinį užbaigė net su 28 taškų persvara – 38:10. Antrojo kėlinio pradžioje keitėsi ne daug kas, „Neveronys – KKA“ ir toliau demonstravo puikų žaidimą puolime, o varžovams sunkiai sekėsi surengti atakas, tačiau likus kiek mažiau nei 3 minutėm gerą atkarpą sužaidęs „Menų kambarys“ sugebėjo laimėti antrąjį ketvirtį ir sumažinti atsilikima 1 tašku – 56:29.

Antrąją rungtynių dalį vėl užtikrintai pradėjo šeimininkai, o antrąjį kėlinį gerai užbaigęs „Menų kambarys“ sustojo puolime ir nepelnė nė taško daugiau nei 6 trečiojo kėlinio minutes. Po trečiojo ketvirčio – 82:42. Ketvirtąjame kėlinyje liko tik formalumai ir lengvą pergalę šventė „Neveronys – KKA“ krepšininkai – 110:55 (38:10, 18:19, 26:13, 28:13).

„Neveronys ‒ KKA“ sezoną užbaigė triumfu mažajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)Sunkioje kovoje triumfavo „Menų kambarys“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pabaigė „GZP“ sezoną „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje (2019 gegužės 19 d., sekmadienis, 19:21 val.)Įspūdingai pirmą kėlinį sužaidęs „R2P Sport ‒ 2“ nepaliko vilčių „Menų kambariui“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės B pogrupio rungtynėse: Neveronys ‒ KKA pergalė prieš R2P Sport ‒ 2 krepšininkus (2019 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Antroje pusėje KK „Žaibas“ surinko vos 18 taškų ir pralaimėjo prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 20:19 val.)„Sporto manija“ panaikino dviženklį pranašumą ir lemiamu metu įrodė savo pranašumą prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 22 d., trečiadienis, 22:26 val.)