BC „Straight“ vs Sparta (73:75)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

Giedriaus Prabulio taiklus metimas padėjo iškovoti „Spartos“ ekipai pergalę prieš BC „Straight“.

2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 01:32 val., peržiūros: 1614

Antradienį, lapkričio 8 dieną, Petrašiūnų progimnazijos salėje įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę BC "Straight" ir svečiuose žaidę "Sparta" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Sparta" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (15:24). Antrame kėlinyje kiek geriau pavyko pasirodyti BC "Straight" ekipai, kuriai pavyko kėlinį laimėti vienu taškų – (32:40). Trečiame kėlinyje šeimininkai sužaidė dar geriau ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau tik vienas taškas – (53:54). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, komandos žaidė taškas į tašką, bet laimėtojui išsiaiškinti neužteko pagrindinio laiko – (67:67). Pratęsime komandos toliau žaidė taškas į tašką ir tik paskutinis metimas nulėmė, kad "Sparta" krepšininkai šiandieną buvo stipresni – (73:75).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Spartos" taikliu dvitaškiu metimu, netrukus savo pirmuosius 5 taškus pavyko pelnyti ir BC "Straight" ekipai, po kurių sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (5:2). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai vis dar buvo priekyje rezultatu – (15:13). Antroje kėlinio dalyje "Spartos" ekipai pavyko surengti spurtą – (0:11), po kurio pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:24).

Antrą kėlinį komandos pradėjo pelnydamos po 5 taškus, po kurių prabėgus 2 minutėms komandas skyrė tie patys 9 taškai – (20:29). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus BC "Straight" ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki 7 taškų – (27:34). Antroje kėlinio dalyje komandos toliau keitėsi tiksliomis atakomis ir po dviejų kėlinių priekyje vis dar buvo "Spartos" ekipa – (32:40).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (39:47). Vėliau sekė BC "Straight" ekipos surengtas spurtas – (14:3), po kurio pirmaujanti ekipa pasikeitė – (53:50). Per likusį laiką svečiai sugebėjo pelnyti 4 taškus iš eilės ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (53:54).

Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova. Komandos visą kėlinį žaidė taškas į tašką. Likus žaisti apie 4 sekundes BC "Straight" ekipa turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet L. Grėbliūno metimas su sirena skriejo pro šalį, todėl ekipos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsimą kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kuriems sužaidus apie 3 minutes buvo pavykę atitrūkti 4 taškais – (73:69). Visgi per likusį laiką svečiai kilo į lemiamą šturmą, surengė kelias tikslias atakas, išlygino rezultatą ir likus žaisti 4 sekundes turėjo kamuolį savo rankose. Po minutės pertraukėles "Spartos" ekipai pavyko išsimesti kamuolį iš aikštelės ribų, kurį pagavęs G.Prabulis sugebėjo išmeti sudėtingą metimą, kuris pašokinėjęs ant lanko įkrito į krepšį ir išplėšė pergalę "Spartos" ekipai rezultatu – (73:75).

Po laimėtų rungtynių "Spartos" ekipos treneris klabėjo: "Giedrius prisipažino, kad naktį sapnavo tokį metimą, tai matomai dėl to ir pataikė. Rungtynių gale per anksti patikėjome, kad taip lengvai ir laimėsime, bet to pasakoje truputi atsipalaidavome, nepataikėme iš laisvų padėčių ir varžovai prisivijo, dėl to pradėjome skubėti ir daryti klaidas."

BC „Straight“: Mindaugas Vitkauskas – 20 tšk., Gediminas Jeršovas – 17 tšk., Lukas Grėbliūnas – 13 tšk.

Sparta: Giedrius Prabulis – 25 tšk. (5 rezult. perd.), Šarūnas Sobolis – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Šorius – 16 tšk.

„Sparta“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:36 val.)BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)E. Petrausko ir M. Karausko vedini „Grande“ krepšininkai įveikė BC „Straight“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:48 val.)„BK Centre ‒ 2“ nepavyko pasipriešinti BC „Straight“ ekipai. (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 16:49 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę pasiekti BC „Straight“ ekipai (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:14 val.)Gerai sužaistas trečiasis kėlinys leido „Kauno liberalams“ pasiekti pergalę (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 17:24 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:58 val.)C lygos aštuntfinalio peripetijos ‒ „Sparta“ ir MRU VSF be pratęsimų žaisti negali. Serijos rezultatas ‒ lygus (2017 balandžio 04 d., antradienis, 23:09 val.)