Ryterna Group vs BC „Straight“ (54:73)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 31 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“

2017 sausio 31 d., Antradienis, 22:48 val., peržiūros: 1560

Šįvakar Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai „Ryterna Group“ priėmė svečius BC „Straight“. Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, juos į priekį išvedė G.Navickas įmetęs dvitaškį, o netrukus dar pridėjęs ir baudos metimą. Nors pradžioje „Ryterna Group“ dar bandė priešintis vis tik taip ir nepavyo, nei karto bent išsiveržti į priekį. M.Giedraitis pelnęs 6 taškus šiame kėlinyje buvo bene pastebimiausia figūra šeimininkų gretose, tuo tarpu svečių gretose dar keletas G. Navicko taiklių dvitaškių bei 2 tolimi L. Grėbliūno šūviai skelbė 8 taškų svečių persvarą po pirmųjų 10-ties minučių.Antrajame ketvirtyje aikštelės šeimininkai dar mėgino kibti į atlapus, bet 2 V. Ramono tritaškiai ir toliau leido išlaikyti solidžią persvarą svečiams 28:39 po 2 kėlinių.

Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir toliau svečiai išlaikydavo 9-12 taškų persvarą. Šeimininkus į priekį truktelėjo keletas taiklių D. Karoso, bei M. Giedraičio metimų, bet į tai svečiai atsakė M. Vitkausko ir V. Ramono tritaškiais, tad po dar vieno kėlinio skirtumas 1 tašku padidėjo svečių naudai 43:55. Paskutinysis ketvirtis tebuvo tik formalumas 6 D.Truncės taškai, tolimas V. Ramono šūvis ir persvara perkopė 20 taškų ribą. Vis tik šeimininkai nebuvo nusiteikę leisti savęs triuškinti ir pora M.Andriušaitis dvitaškių rungtynių pabaigoje skelbė kiek garbingesnį galutinį rezultatą 54:73 BC „Straight“ pergalė.

„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 20:45 val.)„Sparta“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:36 val.)„BK Centre ‒ 2“ nepavyko pasipriešinti BC „Straight“ ekipai. (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 16:49 val.)„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:58 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti KK „Garliava“ pranašumą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:41 val.)„Ryterna Group“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „13“ pasipriešinimu (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:22 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)KK „13“ komanda įrodė savo pranašumą ir nugalėjo BC „Straight“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 12:27 val.)