Makroflex ‒ KTU Plienas vs Kauno savivaldybė & Policija (63:61)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“

2017 kovo 20 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 1466

Kovo 20 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Makroflex – KTU Plienas“ priemė svečius „Kauno savivaldybę & Policiją“. Tai buvo pirmos ketvirtfinalio rungtynės.

Rungtynes geriau pradėjo „Makroflex – KTU Plieno“ komanda, kuri trečią minutę pirmavo rezultatu 5:0. Netrukus pirmus taškus pelnė „Kauno savivaldybė & Policija“ (5:3). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Devintą minutę rezultatas buvo lygus (12:12). Per likusį laiką „MAkroflex – KTU Plienas“ įgijo dviejų taškų persvarą (16:14).

Antrą antro kėlinio minutę komandas skyrė vienas taškas (18:17). Netrukus šeimininkų puolimas ėmė strigti, o „Kauno savivaldybė & Policija“ laimėjo atkarpą rezultatu 1:9 (19:28). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos „Makroflex – KTU Plienas“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė septyni taškai (23:30).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė „Makroflex – KTU Plienas“, kurie pasivijo ir pralenkė varžovus (31:32). Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę komandas skyrė vienas taškas (39:40). Per likusį laiką nei vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo (47:47).

Ketvirtas kėlinys vyko labai nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė du taškai (50:52). Vėliau „Kauno savivaldybės & Policijos“ puolimas visisškai užstrigo, o tuo pasinaudoję šeimininkai baudų metimais išsiveržė į priekį (54:52). Septintą minutę „Kauno savivaldybė & Policija“ pasivijo varžovus (54:54). Per likusį laiką komandos taškų nepelnė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime iš pradžių du baudos metimus pataikė R.Dabašinskas, o į tai A.Knezys atsakė taikliu dvitaškiu ir tritaškiu (59:56). Likus 16 sekundžių iki pratęsimo pabaigos rezultatas buvo lygus, o baigiantis rungtynių laikui pergalę sunkiu metimu „Makroflex – KTU Plieno“ komandai išplėšė A.Knezys (63:61). Antros šių varžovų serijos rungtynės bus žaidžiamos kovo 26 dieną KSM sporto salėje.

„Makroflex – KTU Plieno“ treneris D. Juška: „Geriau laimėti žaidžiant blogai, nei pralaimėti žaidžiant blogai. Ačiū Dievui, kad laimėjome. Maloniai nuteikia antroms rungtynėms, nes blogiau būti jau negali. Reik į statistiką pažiūrėti. Gal tik du tritaškius įmetę sugebėjome laimėti. Antras rungtynes turime geriau sužaisti.“ Paklaustas, ką planuoja antroms rungtynėms, treneris atsakė: „Labai ilga pertrauka buvo iki šių rungtynių. Visi susirinkome vos ne po mėnesio pertraukos, o tai akivaizdžiai matosi aikštelėje. Nieks nieko nesupranta, kamuolys skrieja į užribį ir panašiai. Žiūrėsime, kitos rungtynės už savaitės ir gal jau savitarpio supratimo bus daugiau.“

Makroflex ‒ KTU Plienas: Andrius Knezys – 22 tšk., Petras Aleksonis – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Grigaras – 8 tšk.

Kauno savivaldybė & Policija: Tomas Grigalevičius – 17 tšk. (10 atk. kam.), Renatas Dabašinskas – 14 tšk., Mindaugas Kvedaras – 11 tšk.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 18:28 val.)Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ įrodė savo pranašumą prieš SK „Vertigo“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 19:20 val.)Nė taško per lemiamą ketvirtį nepraleidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo sezoną (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)Rungtynių pradžioje buksavęs „Makroflex ‒ KTU Plienas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:24 val.)