Makroflex ‒ KTU Plienas vs Acme ‒ Jabra (75:54)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“

2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 22:42 val., peržiūros: 1451

Trečiadienį, gruodžio 14 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Makroflex – KTU Plieno“ ir svečių „Acme – Jabra“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržę šeimininkai laikui bėgant tik didino atotrūkį, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 75:54 (18:11, 22:12, 22:15, 13:16).

Rungtynes kiek geriau pradėję aikštės šeimininkai iškart įgijo kelių taškų persvarą, tačiau ilgai nesnaudę svečių krepšininkai sužaidė kelis sėkmingus epizodus, kurių dėka perėmė iniciatyvą bei įgijo minimalią persvarą. Vis tik, ketvirtį geriau užbaigę „Makroflex – KTU Plieno“ žaidėjai įgijo septynių taškų atotrūkį. Antrą kėlinuką spurtu 9:0 pradėję šeimininkai skirtumą tarp komandų padidino iki šešiolikos taškų. Kiek vėliau atsibudę „Acme – Jabra“ komandos krepšininkai kiek sušvelnino deficitą, tačiau ir toliau puolime žymiai sėkmingiau rungtyniavę aikštės šeimininkai iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo septyniolikos taškų pranašumą. 40:23.

Po ilgosios pertraukos ir toliau vieną po kitos sėkmingas atakas rengę „Makroflex – KTU Plieno“ krepšininkai skirtumą tarp komandų padidino iki 25-ių taškų. Vis tik, įpusėjus trečiajam ketvirčiui nedidelį spurtą surengę svečių ekipos žaidėjai atsilikimą sušvelnino iki devyniolikos taškų. Nepaisant to, ir vėl kėlinuką geriau užbaigę šeimininkai ir vėl dar labiau atitrūko. Paskutinė rungtynių dalis buvo panašesnė tik į formalumą, kadangi aikštės šeimininkų veiksmuose buvo galima įžvelgti atsipalaidavimą. Tuo pasinaudoję svečiai laimėjo paskutinį ketvirtį, tačiau tai jau nieko nekeitė ir užtikrinta pergale džiaugėsi „Makroflex – KTU Plienas“. 75:54.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“: Petras Aleksonis – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Gilius – 15 tšk., Justinas Leitanas – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Acme ‒ Jabra“: Tadas Žirgulis – 17 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Kačinskas – 17 tšk. (13 atk. kam.), Audrius Kmita – 10 tšk.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)Rungtynių pradžioje buksavęs „Makroflex ‒ KTU Plienas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ įrodė savo pranašumą prieš SK „Vertigo“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)Labai nerezultatyviose rungtynėse „Makroflex ‒ KTU Plienas“ įveikė SK „Vertigo“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)