Sparta vs Kauno TPMC ‒ 2 (72:85)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 kovo 15 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Spartą“

2022 kovo 15 d., Antradienis, 21:57 val., peržiūros: 314

Kovo 16 dieną Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės pirmos šešioliktfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Sparta" priemė svečius "Kauno TPMC – 2" komandą.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Vėliau komandos taoliau sunkiai rinko taškus, o baigiantis pirmai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (4:4). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė rezultatyviau, o "Sparta" sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 23:20.

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos žaidė lygiai, o pirmavo "Sparta" (25:24). Prasidėjus antram kėliniui rezultatas buvo lygus (33:33). Antroje kėlinio pusėje "Kauno TPMC – 2" žaidė geriau ir kėlinio pabaigoje padidino persvarą iki aštuonių taškų (41:49).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Kauno TPMC – 2" persvara padidėjo iki 10 taškų (41:51). Prasidėjus antrai kėlinio pusei greitą spurtą dviem taikliais tritaškiais sužaidė "Sparta", po kurio "Kauno TPMC – 2" pranašumas sumažėjo iki šešių taškų (54:60), o "Kauno TPMC – 2" paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės skirtumas šoktelėjo iki 11 taškų (65:54). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė devyni taškai (61:70).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Kauno TPMC – 2" persvara padidėjo iki 17 taškų (61:78), o "Sparta" paprašė minutės pertraukėlės. "Spartos" puolimas strigo ir septintą minutę "Sparta" buvo pelnę tik du taškus šiame kėlinyje (63:85). Kėlinio pabaigoje "Sparta" neatkūrė intrigos ir varžovams paliko 13 taškų persvarą prieš atsakomąsias rungtynes (72:85).

6 rezult. perd.

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „Kauno švara“ įveikė „Spartą“ (2022 sausio 25 d., antradienis, 21:41 val.)Nerezultatyviose ir atkakliose rungtynėse minimali „Kauno TPMC ‒ 2“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 23:29 val.)Po atkaklios kovos BC „Rhino“ įveikė „Spartos“ ekipą (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 21:52 val.)“Kauno TPMC ‒ 2“ ir antrą kartą susitvarkė su „Sparta“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ gana lengvai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:16 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Spartą“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 22:00 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai įveikė „Spartą“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ sutriuškino „Ažytėnus“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Pusė velnio“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 20:26 val.)Birštono SC “Olimpas“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Spartą“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:29 val.)