ASS & Endress + Hauser vs Acme (48:65)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Acme“ pasiekė pergalę

2017 kovo 15 d., Trečiadienis, 22:35 val., peržiūros: 1069

Trečiadienį, kovo 15 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „ASS & Endress + Hauser“ ir svečių „Acme“ ekipų. Pirmoje susitikimo pusėje tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau po pertraukos atitrūkę svečiai išsaugojo iniciatyvą visą likusį laiką bei šventė pergalę rezultatu 48:65 (12:12, 13:17, 7:21, 16:15).

Rungtynes kiek geriau pradėję aikštės šeimininkai atitrūko, tačiau čia pat du tolimus metimus smeigę „Acme“ snaiperiai atotrūkį panaikino ir iki pirmojo kėlinuko pabaigos rezultatą išlygino. Antrojo ketvirčio pradžioje „ASS & Endress + Hauser“ ir vėl kiek atitrūko, tačiau šįkart individualių V. Žukausko veiksmų dėka svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai ir iki ilgosios pertraukos pradžios įgyti keturių taškų pranašumą. 25:29.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungę svečių krepšininkai iškart surengė spurtą 2:9 ir įgijo vienuolikos taškų pranašumą. Į tai keliais taškais atsakę aikštės šeimininkai nežymiai sušvelnino deficitą, tačiau po jų iškart sekė dar vienas „Acme“ spurtas, kurio dėka po trijų kėlinių komandas skyrė aštuoniolika taškų. Paskutinėje rungtynių dalyje stebuklų neįvyko ir visą eigą kontroliavę svečiai išsaugojo pergalę savo rankose bei serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį. 48:65.

„ASS & Endress + Hauser“: Giedrius Prabulis – 19 tšk., Liudas Kurtinaitis – 8 tšk. (5 rezult. perd.), Artūras Nausėda – 7 tšk.

„Acme“: Justinas Krasauskas – 15 tšk., Ignas Plečkaitis – 15 tšk., Darius Arlauskas – 14 tšk., Viktoras Žukauskas – 13 tšk. (7 rezult. perd., 8 perimt. kam.)

Po kietos kovos pergalę pasiekė „Acme“ krepšininkai (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:41 val.)„Acme“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:23 val.)Pranašumą išsaugoję „Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė antrą pergalę (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)Vienuolika tritaškių pataikęs Grant Aleksa atvedė „automokykla.lt“ į pergalę (2017 vasario 10 d., penktadienis, 23:16 val.)Prastai startavę, tačiau septyniolikos taškų deficitą panaikinę „RVG“ iškovojo pirmą pergalę (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:15 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Enersteną“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Artstone“ sutriuškino žaidimo neradusią „Acme“ ekipą (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)