Alaina & Limobus vs Acme (51:65)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Po kietos kovos pergalę pasiekė „Acme“ krepšininkai

2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 23:41 val., peržiūros: 1133

Gruodžio 12 dieną, 21:15 val., A.Smetonos mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Alaina & Limobus“ (šeimininkai) ir „Acme“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje geriau atrodė „Alaina & Limobus“ ekipa ir pranašumas buvo jų pusėje, tačiau netrukus „Acme“ perėmė iniciatyvą ir D. Arlausko, bei I. Plečkaičio vedami nutolo. Per likusį laiką šeimininkai taip ir nesugebėjo pagauti nutolusių varžovų, tačiau kova buvo labai kieta ir pražangos abiejose aikštelės pusėse pasitaikė vis dažniau. Vis tik „Acme“ rungtynių pabaigoje dar padidino savo persvarą ir užtikrintai laimėjo rungtynes 51:65.

Rungtynių starte „Alaina & Limobus“ komanda sužaidė užtikrintai ir nieko nelaukdami nutolo. Tikslūs metimai iš toli ir kieta gynyba leido šeimininkams ilgą laiką išlaikyti persvarą savo rankose, tačiau netrukus komandos puolimas sustojo. Klaidos lygiose vietose ir visiškas žaidėjų nesusikalbėjimas tarpusavyje sunaikino ekipos turėtą pranašumą, o vis labiau puolime įsibėgėjantys svečiai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Abi komandos netrukus įsivėlė į gana chaotišką, nerezultatyvų žaidimą, bet dabar „Acme“ komanda buvo geresnėje situacijoje, nes po dviejų kėlinukų jie pirmavo rezultatu 26:33.

Antroje rungtynių dalyje svečiai labai sėkmingai išlaikė turimą persvarą, o prie to labiausiai prisidėjo nesulaikomai žaidę komandos lyderiai D.Arlauskas ir I.Plečkaitis. Būtent šių dviejų krepšininkų pastangomis „Acme“ galėjo jaustis užtikrintai, tuo tarpu „Alaina & Limobus“ ekipoje aiškaus lyderio taip ir neatsirado, o komandai naują viltį suteikti galėjo tik didžiulis kovingumas. Šeimininkai rungtyniavo labai kietai, nors tuo pačiu atsakė ir varžovai, bet toks žaidimas kurį laiką leido „Alaina & Limobus“ ekipai atgauti pasitikėjimą savo jėgomis ir sumažinti atsilikimą. Tačiau rungtynių pabaigoje išnaudotas pražangų limitas ir nepataikyti metimai galutinai palaidojo „Alaina & Limobus“ komandos viltis, o galingai finišavę svečiai pasiekė užtikrintą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 51:65.

Alaina & Limobus: Tomas Andrijonas – 9 tšk., Remigijus Snieškus – 9 tšk., Vytautas Jakelis – 8 tšk. (6 išpr. praž.)

Acme: Darius Arlauskas – 25 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Ignas Plečkaitis – 22 tšk., Gintas Brazaitis – 7 tšk. (10 atk. kam.)

Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Acme“ pasiekė pergalę (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Artstone“ sutriuškino žaidimo neradusią „Acme“ ekipą (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Acme“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)„automokykla.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alaina & Limobus“ komandos pasipriešinimą (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Automokykla.lt“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:32 val.)