Lietuvos sporto universitetas vs Sporto garantas (72:77)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 21 d., Antradienis, 21:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Lietuvos sporto universitetas“ nusileido „Sporto garantas“ (72:77)

2021 gruodžio 21 d., Antradienis, 23:49 val., peržiūros: 489

2021 gruodžio 21 d., Antradienį, Lietuvos sporto universiteto sporto salėje įvyko B lygos rungtynės, kur susitiko šeimininkai „Lietuvos sporto universitetas“ ir svečiai „Sporto garantas“.

„Sporto garantas“ žaidėjai nuo pat pradžių bandė perimti iniciatyvą ir spausti jaunuosius varžovus nuo galinės linijos, tas matomai šeimininkus išmušė iš vėžių ir po pirmųjų dešimties minučių atsilikimas tarp komandų buvo dviženklis (13:24). „Lietuvos sporto universitetas“ prisitaikė prie grubaus priešininkų žaidimo ir patys pradėjo kiek aktyviau ir kibiau gintis kas leido sumažinti atsilikimą prieš ilgąją pertrauką (36:44).

Nors trečiąjį kėlinį kiek geriau pradėjo „Sporto garantas“, tačiau šeimininkai greitai prisivijo varžovus, pataikė tris tolimus metimus ir komandas jau skyrė tik porą metimų (54:58). Aikštėje ir toliau vyravo arši kova, teisėjai vis drausmino komandas pražangomis, pasitaikė ir nesportinių. Likus žaisti 2 minutes, svečiai turėjo 7 taškų pranašumą, tačiau „Lietuvos sporto universitetas“ pataikė du tolimus metimus ir komandas skyrė tik vienas taškas (72:73). Visgi, rungtynių pabaigoje kiek protingiau sužaidė „Sporto garantas“ kurie ir šventė pergalę rezultatu 72:77 (13:24, 23:22, 18:12, 18:19).

8 taškai

„GZP“ nepasipriešino „Sporto garantas“ (80:112) (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)„Lietuvos sporto universitetas“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2022 balandžio 26 d., antradienis, 23:38 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 17:28 val.)Penkiese žaidę „Reunion“ buvo sutriuškinti „Sporto garantas“ ekipos (80:106) (2022 sausio 04 d., antradienis, 23:18 val.)„R2P Sport“ įveikė jaunuosius „Lietuvos sporto universiteto“ krepšininkus (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 23:18 val.)„R2P Sport“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 22:47 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 22 d., antradienis, 22:55 val.)Atkaklioje kovoje „GZP“ iškovojo pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas“ (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„R2P Sport“ rimtai patampė nervus „Sporto garantui“, bet pergale džiaugėsi pastarieji (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 20:23 val.)I lygos atkrintamosiose: Lietuvos sporto universitetas turėjo pripažinti Kazlų Rūdos „Ataka“ pranašumą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 00:00 val.)