GZP vs Sporto garantas (80:112)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 kovo 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„GZP“ nepasipriešino „Sporto garantas“ (80:112)

2022 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 00:03 val., peržiūros: 472

2022 kovo 02 d., trečiadienį, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko I lygos (buv. B lyga) sezoninės rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai "GZP" ir svečiai "Sporto Garantas".

Rungtynėse nuo pat pradžių vyravo greitas krepšinis, komandos keitėsi taikliais metimais ir abejose aikštės pusėse buvo lygi kova. "Sporto Garantas" ekipai kiek geriau pavyko užbaigti kėlinį ir turėjo keletos taškų pranašumą (19:23). Antrąjame kėlinyje abi komandos ir toliau rėmesi greitomis atakomis, nors abi ekipos ir neturėjo ilgo atsarginių žaidėjų suolelio. Tai visgi parankiau buvo svečiams kuriems pavyko prieš ilgąją pertrauką pavyko spurtuoti ir susikrauti dviženklį pranašumą (39:50).

Trečiąjame kėlinyje "GZP" ekipai po truputį pradėjo stigti jėgų ir tuo puikiai pasinaudoję svečiai iškarto spurtavo 5:16, tai jiems leido susikrauti jau solidžią persvarą prieš lemiamą ketvirtį (61:79). Ketvirtąjame kėlinyje net 33 taškus imetę "Sporto garantas" užtikrintai iškovojo pergalę kuri jau buvo dešimtoji iš tiek pat galimų. Tai jiems leidžia būti vienvaldžiais lygos lyderiais. Galutinis rezultatas 80:112 (19:23, 20:27, 22:29, 19:33) "Sporto garantas" naudai.

Arminas Šaulys

Penkiese žaidę „Reunion“ buvo sutriuškinti „Sporto garantas“ ekipos (80:106) (2022 sausio 04 d., antradienis, 23:18 val.)Klaidų virtinė neleido „GZP“ ekipai pasipriešinti prieš „Sporto garantas“ krepšininkus (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Lietuvos sporto universitetas“ nusileido „Sporto garantas“ (72:77) (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 23:49 val.)Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:46 val.)„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „R2P Sport“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Atkaklioje kovoje „GZP“ iškovojo pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas“ (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ekipą (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)I lygos atkrintamosiose: triuškinanti Sporto garantas pergalė prieš LSU (2022 balandžio 12 d., antradienis, 23:26 val.)