Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (55:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Puikiai sužaistas pirmasisis kėlinukas nulėmė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komandos pergalę

2019 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 20:16 val., peržiūros: 1110

Gruodžio 22 dieną, 18:00 val., Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (šeimininkai) ir Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (svečiai). Jau rungtynių pradžioje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ susikrovė labai solidų 15 taškų pranašumą. Nors vėliau komandos žaidė gana lygiai, tačiau turimas pranašumas leido saugiai jaustis svečiams, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 55:76 (12:27, 17:17, 14:21, 12:11).

Rungtynių pradžioje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komanda pademonstravo puikiai veikiantį puolimą, gerai pataikė iš visų padėčių ir dar pirmojo ketvirčio metu susikrovė 15 taškų persvarą. Vėliau komandos jau žaidė gana lygiai, bet svečiai prasidedant ilgajai pertraukai vis dar turėjo tą patį 15 taškų pranašumą 29:44.

Antroje rungtynių dalyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ dar šiek tiek nutolo, bet varžovai vis atsitiestavo ir kiek priartėdavo. Tačiau intrigos nebuvo, skirtumas visą laiką išliko dviženklis ir su kiekviena minute svečiai artėjo pergalės link. Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nerado ginklų perlaužti rungtynių eigą ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą 55:76.

Mantas Čipas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“):

„nors komanda ir susirinko negausiai, bet pademonstravo puikų kovingumą ir sugebėjo pasiekti pergalę.“

KM „Žalgiris“ 2002-2 nepasipriešino Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER komandai (53:74) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Tik ketvirtame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)Po atkaklios kovos „Ariogala“ įveikė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ekipą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:24 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER palaužė „Ariogalą“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė KM „Žalgiris“ pergalę (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:57 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Asociacija „Krepšino pasaulis“ & EER“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:40 val.)Permainingose rungtynėse dramatiška KM „Žalgiris“ pergalė prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” gerai sužaisto trečio ketvirčio dėka, iškovojo pergalę (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:47 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” triumfavo „C“ lygos Mažojoje taurėje! (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)