Ariogala vs Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (77:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Ariogala“ įveikė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ekipą

2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 20:24 val., peržiūros: 1219

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ariogala“ ir Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Ariogala“ užtikrinčiau atrodė puolime ir atitrūko nuo varžovų ( 20:17 ). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER išlygino rezultatą. Po minutės pertraukėlės svečiau toliau nestabdė apsukų, bet kėlinuko pabaigoje „Ariogala“ sugebėjo susigrąžinti persvarą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 37:36

Po ilgosios pertraukos Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo kontroliuoti rungtynes, kur įgijo rekordinį pranašumą ( ). Lemiamame kėlinyje „Ariogala“ pasinaudojo varžovų klaidomis, kur puikiu pataikymu panaikino skirtumą ir susikrovė 7 taškų pranašumą. Per likusį laiką Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER kilo į lemiamą šturmą, tačiau „Ariogala“ puikiai susitvarkė ir iškovojo pergalę, rezultatu – 77:68 (20:17, 17:19, 18:24, 22:8)

Atkakliose rungtynėse triumfavo „Asociacija „Krepšino pasaulis“ & EER“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:40 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER palaužė „Ariogalą“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Permainingose rungtynėse dramatiška KM „Žalgiris“ pergalė prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 nepasipriešino Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER komandai (53:74) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Puikiai sužaistas pirmasisis kėlinukas nulėmė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komandos pergalę (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)Tik ketvirtame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Ariogala“ užtikrintai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:19 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)