Kauno TPMC ‒ 2 vs Neveronys ‒ KKA (71:78)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 30 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Neveronys ‒ KKA“ puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir išplėšė pergalę

2022 gegužės 31 d., Antradienis, 11:03 val., peržiūros: 355

Pirmadienį, gegužės 30 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Įmonių lygos atkrintamosios rungtynės tarp šeimininkų – „Kauno TPMC ‒ 2“ bei svečių – „Neveronys ‒ KKA“.

Rungtynių pradžioje komandos be didesnių problemų keitėsi sėkmingais išpuoliais. Abejoms komandoms nebuvo itin sunku puolime, jos taip pat atakavo aukštu procentu ir pirmaujanti ekipa keitėsi kelis sykius. Per pirmąsias dešimt minučių nei vienai ekipai nepavyko įgyti ženklesnio pranašumo, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo lygus 17:17. Antrojo ketvirčio pradžioje komandoms jau kur kas sunkiau sekėsi puolime ir kėlinuko pradžia nebuvo tokia rezultatyvi. Vėliau po truputį pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas, kurie po truputį pradėjo bėgti nuo savo varžovų ir įgijo jau saugesnį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:34.

Po ilgosios pertraukos „Neveronys ‒ KKA“ iškart perėmė iniciatyvą į savas rankas ir susigrąžino persvarą. Šeimininkai toliau lipo varžovams ant kulnų , bet per trečią kėlinuką nepavyko panaikinti persvaros. Ketvirtą kėlinį svečiai pradėjo uraganiniu puolimu ir greitai pasiekė 10 taškų pranašumą. Per likusį laiką „Neveronys ‒ KKA“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę rezultatu – 71:78.

Laurynas Stankevičius

„Neveronys ‒ KKA“ pademonstravo čempionišką charakterį ir iškovojo dramatišką pergalę (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Neveronys ‒ KKA“ panaikino 19 taškų deficitą ir įveikė „Pikenpokas“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai įveikė „Spartą“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išlieka nepralaimėję (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išrašė „ICE“ ekipai pralaimėjimą (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Neveronys ‒ KKA“ užbaigė „Pikenpoko“ sezoną (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė lengvą pergalę (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susidorojo su „Pusė velnio“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 15:21 val.)