Neveronys ‒ KKA vs Pikenpokas (79:66)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ KKA“ panaikino 19 taškų deficitą ir įveikė „Pikenpokas“ ekipą

2022 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 21:58 val., peržiūros: 361

Gegužės 5 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos pirmosios II lygos Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Neveronys – KKA“ ir „Pikenpokas“ ekipų.

Rungtynes puikiai pradėjo P.Špokas, kuris per pirmą kėlinuką sumetė 16 taškų, dar kėlinio paskutinę sekundę G.Čekanskas pridėjo įspūdingą tolimą metimą nuo vidurio linijos, o „Pikenpokas“ pirmą kėlinį laimėjo 10:29.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem L. Stankevičiaus tolimais metimais, vėliau kelis metimus iš po krepšio pridėjo T.Daškauskas, o kėlinio gale tritaškiais prapliupo ir J.Draudvila, kas leido šeimininkams pabaigti antrą kėlinį turint vos dviejų taškų deficitą. Įpusėjus susitikimui 36:38.

Trečiajame kėlinyje D.Kaluževičius įsūdė tris tolimas bombas, o tai leido „Neveronys – KKA“ ekipai būti priekyje. Po trijų kėlinių 57:52.

Lemiamame kėlinuke svečių ekipos visiškai strigo, o tuo pasinaudoję šeimininkai įtvirtino savo pergalę ir išsiveržė serijoje į priekį. Galutinis susitikimo rezultatas 79:66 (10:29, 26:9, 21:14, 22:14).

Justinas Danasas

„Neveronys ‒ KKA“ užbaigė „Pikenpoko“ sezoną (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai įveikė „Spartą“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išrašė „ICE“ ekipai pralaimėjimą (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Dumblas“ iššvaistė devyniolikos taškų persvarą, tačiau atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 15:46 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 15:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ visgi perlipo MB „Užveža“ barjerą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susidorojo su „Pusė velnio“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Neveronys ‒ KKA“ puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir išplėšė pergalę (2022 gegužės 31 d., antradienis, 11:03 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)