Sabonio KC vs Randeris (95:72)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 06 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Sabonio KC nepasigailėjo komandos Randeris

2017 balandžio 07 d., Penktadienis, 00:48 val., peržiūros: 986

Ketvirtadienio vakarą Sabonio krepšinio centro sporto salėje vietos Sabonio KC jaunimas priėmė svečius komandą pavadinimu Randeris. Nuo pat susitikimo pradžios T. Vaičekausko auklėtiniai juokauti nelinkę „saboniukai“ ėmėsi darbo ir sužaidus vos 4 minutes greitai įgijo dviženklį pranašumą, po A.Tamulis tritaškio nuo lentos rezultatas tapo 17:6. Su didžiule energija ir presingu po visą aikštę šeimininkai ir toliau krovėsi sau saugų pranašumą, o svečiai nepaisant to, jog amžiumi gerokai pranoko oponentus kartais net sunkiai sugebėdavo persivaryti vidurio liniją. Po pirmo ketvirčio 35:15 užtikrintai priekyje buvo Sabonio KC. Antrajame ketvirtyje po G. Mažeikos tritaškio skirtumas šoktelėjo iki rekordinio 49:24 ir kai atrodė, kad rungtynės baigsis visiškai į „vienus vartus“ svečiai daugiausia R.Ašmena pastangomis puolime laimėjo atkarpą 13-0 taip tarsi užduodami klausimą, gal dar ne viskas baigta ir visko dar gali būti šiose rungtynėse 49:37 po dviejų kėlinių.

Trečiajame ketvirtyje kova dar labiau išaugo, kai jo viduryje po R.Ašmena dvitaškio skirtumas tirpo iki 8 taškų, tačiau M.Užukauskas inicijuotas spurtas 13-2 vėl viską sustatė į savas vietas 74:55 po 30-ies minučių. Ketvirtajame kėlinuke ko gero paskutinė likusi intriga buvo ar Sabonio KC sugebės įmesti triženklį taškų skaičių. Vis gi šiose rungtynėse tai padaryti nepavyko, o skirtumą padidinę dar keletu taškų pergalę 95:72 šventė šeimininkai.

Sabonio KC: Gediminas Mažeika – 18 tšk., Antanas Tamulis – 15 tšk., Markas Užukauskas – 13 tšk., Benediktas Bičkauskas – 11 tšk.

Randeris: Rokas Ašmena – 32 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Vilius Narbutas – 11 tšk., Laimonas Steponavičius – 9 tšk.

Sabonio KC permainingose rungtynėse nepaliko vilčių komandai Laipsniai (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)„Grande“ nelengvai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:29 val.)Pavasario taurėje „Randeris“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Laipsnius“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:50 val.)BC „Straight“ pergalingai startavo Pavasario „Sportturas“ taurėje (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:44 val.)„Kesko Senukai“ ekipai savo pranašumą įrodyti prieš „Randeris“ komandą prireikė keturiasdešimt penkių minučių (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:34 val.)Grupės lyderių dvikoje ‒ G. Navicko solo šou bei jo vedinos BC „Straight“ ekipos triumfas (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)