Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs LCP KK „Partizanas“ (96:52)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 13 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą

2015 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 00:51 val., peržiūros: 1565

Lapkričio 13 dieną, Birštono gimnazijoje įvyko C lygos, reguliariosios B pogrupio rungtynės tarp Birštono SC – „Olimpas“ (šeimininkai) ir LCP KK „Partizanas“ (svečiai) ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai pradėjo įrodinėti savo pranašumą kai jau po pirmojo kėlinuko pirmavo dviženkle persvara (28:12), o po antrojo pirmavo jau saugia persvara (57:28). Antroje rungtynių dalyje žaidimas šiek tiek sulėtėjo, tačiau ir toliau svečiams nesisekė bent jau šiek tiek sumažinti triuškinančio deficito. „Olimpas“ šventė pergalę rezultatu 96:52.

Pirmojo kėlinuko pradžioje komandas skyrė dar nedidelė persvara (10:5; 13:8 pirmavo „Olimpas“), tačiau tada šeimininkai spurtavo 7:0 ir pirmąkart rungtynėse išsiveržė į priekį dviženkle persvara (20:8). Iki kėlinuko pabaigos namų arenoje žaidę krepšininkai sugebėjo dar kartą spurtuoti ir užbaigė pirmas dešimt minučių pirmaudami rezultatu 28:12.

Antrame kėlinyje vaizdas per daug nesikeitė ir šeimininkai toliau mažų sėkmingų atkarpų dėka krovėsi vis didesnį pranašumą, kuris vienu metu vos nepersvėrė 30 taškų ribos (50:21). Vis dėlto, svečiams baigiantis pirmai rungtynių pusei pavyko šiek tiek sulaikyti puikų „Olimpo“ puolimą ir užbaigė antrąjį kėlinį atsilikinėdami 28:57.

Trečiasis kėlinukas, palyginus su kitais, buvo labai nerezultatyvus ir sudėjus komandoms pavyko įmesti tik 21 tašką. Tačiau sulėtėjęs žaidimas nepagelbėjo KK „Partizano“ ekipai ir ši toliau nerado vaistų šeimininkų puolimo mašinai. Po trečiojo kėlinuko 70:36 pirmavo „Olimpas“.

Paskutiniame ketvirtyje „Olimpas“ nemažino apsukų ir toliau bombardavo krepšinį taikliais metimais. Rungtynės baigėsi rezultatu 96:52.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: „Šiandien mes tiesiog buvome geresni ir pajėgesni“

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Justinas Tamošiūnas – 37 tšk., Mindaugas Knyšius – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Seilius – 14 tšk., Tadas Miliūnas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

LCP KK „Partizanas“: Povilas Urbonas – 12 tšk., Matas Brinkis – 10 tšk., Tomas Gudas – 10 tšk.

„BK Centre ‒ 2“ nesunkiai įveikė „LCP KK „Partizanas“ (S)“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 17:54 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įtikinamai įveikė „Elektromontuotoją“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:53 val.)Birštono SC „Olimpas“ įtikinamai įveikė be lyderių žaidusią „Šilainių“ ekipą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:31 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė pogrupio lyderius (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 11:12 val.)„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)Po įtemptos kovos, „Birštono SC ‒ „Olimpas“ nusileido „Buritus“ ekipai (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 06:01 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)BK Centre ‒ 2 nukovė LCP KK „Partizanas“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:14 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nušlavė „VU KHF“ ir pateko į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:23 val.)„Birštono SC „Olimpas“ neturėjo vargo su „Lejuotransa“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 10:55 val.)