Dust2 vs MB „TR Project“ (106:88)Vasaros lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2023 liepos 05 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Dust2“ iškovojo Vasaros lygos III-ąją vietą

2023 liepos 05 d., Trečiadienis, 20:36 val., peržiūros: 472

Trečiadienį, liepos 5 dieną, Kauno technologijų mokymų centro vyko „Vasaros lyga“ susitikimas dėl trečiosios vietos tarp "Dust2" ir MB „TR Project“.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo "Dust2" spurtu 13:0. Ilgai atsilikinėti MB „TR Project“ neturėjo ir G. Kačiušio vedami jie greit sugrįžo į varžybas. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 25:20. Antrajame kėlinyje "Dust2" žaidė geresnį krepšinį ir atrodė, kad labiau norėjo laimėti. Net 34 iš komandos 37 taškų pelnę G.Kačiušis ir K. Domijonaitis dviese bandė atsilaikyti prieš galingą "Dust2" puolimą. Po pirmosios pusės rezultatu 48:37 pirmavo "Dust2".

Antroje pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Komandos sėkmingomis atkarpomis tai didindavo, tai mažindavo skirtumą. Tačiau J.Špokas surengė šou ir savo komandai sukrovė gana užtikrintą pranašumą 77:65. J. Špoko užvesti komandos draugai padėjo komandos lyderiui dominuoti aikštelėje ir MB „TR Project“ teko pripažinti "Dust2" pranašumą rezultatu 106:88 (25:20, 23:17, 29:28, 29:23).

Geriausiu rungtynių žaidėju išrinktas J.Špokas surinkęs net 46 taškus.

5 taškai

„Plastena“ atlaikė varžovų spurtą ir pateko į finalą (2023 liepos 03 d., pirmadienis, 22:19 val.)J. Špokas atvedė „Dust2“ į pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„Plastena“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 birželio 23 d., penktadienis, 13:33 val.)„Dust2“ pergalė prieš „BC „Rhino“ (2023 birželio 20 d., antradienis, 22:04 val.)Vasaros lygoje ‒ nesunki MB „TR Project“ pergalė. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 23:25 val.)BC „Rhino“ neturėjo jokių vilčių prieš nesulaikomą MB „TR Project“ puolimą (2023 birželio 27 d., antradienis, 21:17 val.)Vasaros lygoje ‒ „KKL Next Generation Select Team“ dominavimas (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 22:34 val.)„KKL Next Generation Select Team“ startavo itin solidžiai (2023 birželio 13 d., antradienis, 22:31 val.) „Plastena“ užtikrintai susitvarkė su „Dust2“. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 20:14 val.)Vasaros lygos starte nesunki MB „TR Project“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 12 d., pirmadienis, 20:10 val.)