Baltic Transline vs Acme ‒ Jabra (52:50)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Acme ‒ Jabra“ ir toliau lieka be pergalių

2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1249

Pirmadienį, gruodžio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Baltic Transline“ ir svečių „Acme – Jabra“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios vyko atkakli kova, tačiau pačioje pabaigoje užtikrinčiau pasirodę aikštės šeimininkai pasiekė sunkią pergalę rezultatu 52:50 (12:11, 13:7, 13:13, 14:19).

Susitikimo pradžioje abi komandos dar žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau jau nuo antrojo ketvirčio pradžios efektyvesnį žaidimą pradėję demonstruoti „Baltic Transline“ ekipos krepšinininkai ėmė tolti. Ne itin rezultatyviame kėlinuke „Acme – Jabra“ pakankamai sunkiai rinko taškus, kuo puikiai naudojęsi aikštės šeimininkai prieš ilgąją pertrauką įgijo septynių taškų atotrūkį. 25:18.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir vėl išsilygino. Ekipos vienodai sėkmingai rinko taškus, todėl trečiasis ketvirtis baigėsi lygiu rezultatu. Vis tik, ketvirtame kėlinuke „Acme – Jabra“ griebė jautį už ragų ir ėmė vytis varžovus, tačiau pastarieji atlaikė varžovų spaudimą ir pačioje rungtynių pabaigoje apsigynė nuo lemiamos priešininkų atakos, ko pasekoje išsaugojo dviejų taškų pranašumą bei trečią pergalę savo rankose. 52:50.

„Baltic Transline“: Modestas Paršeliūnas – 16 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Klupšas – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Mindaugas Leščinskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Acme ‒ Jabra“: Antanas Kilas – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Mantas Kačinskas – 12 tšk., Darius Arlauskas – 8 tšk.

„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Acme ‒ Jabra“ turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:05 val.)„Uno“ palaužė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Agentus“ kontroliavo rungtynes bei iškovojo pergalę (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)Atkakliai besipriešinusi „Acme ‒ Jabra“ turėjo pripažinti „Šilainių“ pranašumą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 21:54 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis “ antrą kartą įveikė „Acme ‒ Jabra“ ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:08 val.)„DNC“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Baltic Transline“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 23:33 val.)